'Hemşehrilerimizin vermiş olduğu yetkiyi hizmete dönüştüreceğiz'

Makam kapısını gün boyu açık tutan ve gelen misafirlerini kapıda karşılayan Alemdar'ı; Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, Arifiye Kaymakamı Bekir Dınkırcı, Aşağıdereköy Mahalle Muhtarı Nevzat Ayvaz ve mahalle sakinleri, Yukarıdereköy Mahalle Muhtarı Seyfullah Abacıoğlu ve mahalle sakinleri, Esentepe Mahalle Muhtarı Kemal Porsuk ve mahalle sakinleri, SAMİKOP Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Sunman ve yönetim kurulu üyeleri, Serdivan Bosna Sancak Eğitim Kültür ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Rafet Yatçı, Serdivan Minibüsçüler Derneği, SAHİMDER Başkanı Can Akova, SUBÜ Spor Bı̇limlerı̇ Fakültesı̇ Dekanı Prof. Dr. Nevzat Mirzeoğlu, Doç. Dr. Hakan Kolayiş, Öğretim Üyesi Sevda Çiftçi, Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu, AK Parti Sakarya Eski İl Başkanı Davut Terzioğlu, Türkiye Emekliler Derneği Sakarya Şube Başkanı Sinan Turan, Sabihahanım Ortaokulu Müdürü Eyüp Kotan, Prof. Dr. Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe Öğretmeni İbrahim Kotan, Erenler Küçüktepe Hz. Ebubekir Camii Derneği ve çok sayıda vatandaş ziyaret etti.

Başkan Alemdar, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni dönemde Serdivan için çok farklı ve bir o kadar da önemli projeleri hayata geçireceklerini ve bunu da geçmişte olduğu gibi esnafla ve tüm Serdivanlılarla birlikte yapacaklarını söyledi.

En Güzel Hizmetleri Hayata Geçireceğiz

Alemdar, "Bizleri ziyaret eden ve hayırlı olsun dileklerini ileten tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Ziyaretimize gelen sivil toplum kuruluşu temsilcilerimizle ve vatandaşlarımızla sohbetlerimizde her zaman dile getirdiğimiz hususu bir kez daha paylaşmak istiyorum. Biz şunu iyi biliyoruz ki; bu makamlar emanettir. Hemşehrilerimizin bize vermiş olduğu yetkiyi hizmete dönüştürerek sahibine teslim etmek bizim görevimiz. Bu bağlamda biz de ilk günkü heyecanımızla hareket ederek Serdivanımızı hemşehrilerimizle birlikte yönetmeye ve tüm projelerimizi yine STK'larla, esnafımızla ve vatandaşlarımızla fikir alışverişinde bulunarak gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Serdivanımız için en güzel hizmetleri birlikte hayata geçireceğiz." dedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2789716/hemsehrilerimizin-vermis-oldugu-yetkiyi-hizmete-donusturecegiz