Vali Büyük'ün eşi gözyaşlarına hakim olamadı...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde yürütülen "Gönül Elçileri Projesi" kapsamındaPamukova 75.Yıl İlköğretim okulunda yapılan tanıtım toplantısına katılan Sakarya Valisi Mustafa Büyük'ün eşiEmine Hayriye Büyük zaman zaman göz yaşlarına hakim olmadı.

Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde Sosyal Çalışmacı olarak görev yapan Fatma Sarıoğlu'nun ''Koruyucu Aile'' ile ilgili slayt sunumu esnasında, yurtlarda kalan kimsesiz çocuklarla yapılan röportajlar Vali Büyük'ün eşi Emine Hayriye Büyük ve protokolde bulunan Pamukova Kaymakamı Tuncay Dursun'un eşiMeftun Dursun'u duygulandırdıve göz yaşlarına hakim olamadılar.

Sunum da yer alan kimsesiz çocuklar ile yapılan Röportajlar Emine Hayriye Büyük dışında salonda bulunan bir çok kurum amiri ve çalışanını da etkiledi.
Toplantı sonunda çok duygulandığını ve göz yaşlarına engel olmadığını belirten Vali Büyük'ün eşi Emine Hayriye Büyük, " Gönül Elçileri toplantısının dördüncüsünü gerçekleştiriyoruz. Kimsesiz çocuklarımız ile yapılan röportajlarından etkilenmemek mümkün değil. " dedi.

İsmail Çetintaş Pamukova'dan yazdı

Her hakkı saklıdır

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2789802/vali-buyukun-esi-gozyaslarina-hakim-olamadi