Şehirde bu olaylar oldu. Asayiş raporu

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ : 09.07.2015 günü Ş.Ş. ve Y.İ. isimli şahısların karşılıklı olarak birbirlerine hakaretlerde bulundukları ve ardından da kavga ettiklerini beyan ederek her iki şahısta birbirinden şikayetçi olmuş, tahkikat devam etmektedir.

OLAYIN ÖZETİ :02.07.2015 günü A.Ç. isimli şahıs kendisine internet hesabı üzerinden B.E. kullanıcı isimli birisinin iftira ve tehdit içerikli mesaj attığından beyanla şikayetçi olmuş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :09.07.2015 günü M.Ç. isimli şahıs komşusu olan A. isimli şahsın mesaj çekerek kendisine tehdit içerikli sözler söylediğini, kendisinden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikat devam etmekte olup evrak ikmalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :08.07.2015 günü M.A. isimli şahıs işyerinde parmağına iğne batması sonucu yaralandığını, kazadan dolayı kimseden dava ve şikâyetinin olmadığını beyan etmiş, evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ : 08.07.2015 günü M.Ç. isimli şahıs işyerinde asit sıçraması sonucu yaralandığını, kazadan dolayı kimseden dava ve şikâyetinin olmadığını beyan etmiş, evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ : 08.07.2015 günü E.Ç. isimli şahıs işyerinde spiralden kopan taş parçasının karın bölgesine gelmesi sonucu yaralandığını, kazadan dolayı kimseden dava ve şikâyetinin olmadığını beyan etmiş, evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 günü M.B. isimli şahıs L.C. ve Ö.E. isimli çocukların kayıp olduğunu, bu süre içerisinde başına kötü bir olay gelmesi durumunda davacı ve şikâyetçi olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :07.07.2015 günü E.Ç. isimli şahıs işyerinde çalıştığı esnada, taşımakta olduğu kalıp malzemesinin elinden kaydığını ve tutmak istediği sırada elini kayıp malzemesi arasına sıkıştırarak elinden yaralandığını ayrıca davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :07.07.2015 günü H.İ. isimli şahıs işyerinde çalıştığı esnada et sıyırdığı sırada dalgınlıkla sol işaret parmağını kesiğini ve hafif yaralandığını ayrıca kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir.Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :09.07.2015 günü Ş.Y. isimli şahsın sünger kesme makinasının yanında çalışırken başının dönmesi sonucu elini makinaya dayayıp yaslanmak isterken bir anda elinin kaymasıyla sağ el ikinci parmağının uç kısmında küçük bir kesi oluşması üzerine yaralanmış olup, tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :09.07.2015 günü M.K. isimli şahsın süngere bastığı anda birden düşmesi sonucu ayağının makinaya sıkışmasıyla ayağında bir morarma oluştuğundan tedbir amaçlı gittiği Hastanece hakkında tanzim edilen genel adli muayene raporu doğrultusundan tahkikata başlanılmıştır.

FERİZLİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ : F.A. isimli şahsın misafir olarak bulunduğu yerden 07.07.205 günü ayrıldığı şahıstan haber alınamadığı annesi C.A.'ın 10.07.2015 günü müracaatından anlaşılmış, araştırmalara devam edilmektedir.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :09.07.2015 günü E.B. ve G.Ş. isimli şahısların K.Ç. isimli şahıstan kendilerini tehdit ve darp ettiğini davacı şikayetçi olduğunu söylemesi üzerine konuyla ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

KARAPÜRÇEK İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 günü tek katlı ikametin çatısından A.K. isimli şahsın düşmek sureti ile yaralandığı anlaşılmış olup olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 günü E.G. isimli şahsın iş kazası geçirrerek yaralandığı alınan doktor raporundan anlaşılmış olup, tahkikata başlanmıştır.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :09.07.2015 günü T.A. ve N.A. isimli şahıslar komşuları N.E. isimli şahsın kendilerine hakaret ettiğini, sonrasında S.E. isimli şahsın evlerine geldiğini ve hakaret ettiğini, bir süre sonra S.E. isimli şahsın T.A.' a saldırdığını beyan etmişler, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI 11/07/2015

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 günü S.C. isimli şahıs, 54 YR *** plaka sayılı aracıyla tek kavşağında dönüş aldığı esnada kavşakta karşılaştığı 54 ZN *** plaka sayılı araç sürücüsünün kendisine hakaret ettiğinden beyanla şikayetçi olmuş, tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 günü B.K. isimli şahıs M.A.A. isimli şahsın kendisine tehdit ve hakarette bulunduğunu, şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :11.07.2015 günü İ.T. isimli şahıs Adapazarı merkezde Samsung Galaxy E5 marka cep telefonunu kaybettiğini bildirmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ : 11.07.2015 günü E.İ. ve annesi olan M.İ. isimli şahıslar D.B. , eşi E.B.'ın ikametinin önüne gelerek kendilerine tehdit ve hakarette bulunduklarını beyan ederek davacı ve şikayetçi olduklarını bildirmeleri üzerine tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ : 11.07.2015 günü H.A.T. isimli şahıs adına kayıtlı pasaportunu zayii ettiğini beyanla bulunmuş olduğu müracaatı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :11.07.2015 günü M.K. isimli şahıs önceden tanımadığı bir ekobis sürücüsünün aracının önünde durarak aracın camına vurduğunu ve kendisine küfür ettiğini bunun üzerine araçtan indiğinde kendisini darp etmeye başladığını beyan ederek kendisini darp eden ve tehdit, hakarette bulunan E.O. isimli şahıstan şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :06.07.2015 günü E.Ş. isimli şahıs kızı Ş.Ş. 'in arkadaşımda kalmaya gidiyorum diyerek evden ayrıldığını ve kendisinden haber alamadıklarını bulunarak kendisini teslim edilmesini beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :11.07.2015 günü S.T. isimli şahıs kendi kullanmış olduğu telefonunu 0216 706 ** ** nolu telefonun arayarak isminin F.M. olduğunu söyleyen şahsın sağlıklı yaşam merkezinden aradığını, sigorta bedeli için 450 TL borcunun olduğunu söylediğini ve kredi kartı bilgilerini istediğini, kendisinin de kredi kartı bilgilerini verdiğini, daha sonra telefonu kapattıklarını, dolandırılmış olabileceğini düşündüğünü, kredi kartı hesabından 450 TL paranın çekilmiş olduğunu öğrendiğini beyan etmiş, tahkikat devam etmekte olup evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :11.07.2015 günü O.A. isimli şahıs S.B. ve E.B.'ın kendisine tehdit ve hakarette bulunduğunu, bu şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikat devam etmekte olup evrak ikmalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 günü K.B. ve M.B. isimli şahıslar A.K.'ın kendilerini darp ettiğini beyan davacı ve şikayetçi olmuş, evrak ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :11.07.2015 günü A.T. isimli şahıs sevk ve idaresindeki tır 34 JJ *** plaka sayılı tır ile E-25 karayolu Adapazarı istikametinden seyir halindeyken arkasından 54 AL *** plaka sayılı aracın selektör yaptığını, sürücüsünün aracının bagajından aldığı sopa ile tırın sol aynalarını ve sol kapı camını kırdığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 günü A.Y. isimli şahıs, kendisine ait olan işyerindeki elektrik sayacının kaybolduğunu beyan ederek müracaatta bulunarak kimseden davacı ve şikayetçi olmamış, konu ile ilgili olarak tahkikat başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :11.07.2015 günü B.Ç. isimli şahıs, A.K. isimli şahsın kendisine hakaret ettiğini, bu sebeple kendisinden şikayetçi olduğunu beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

GEYVE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :11.07.2015 günü N.S. isimli şahıs iş kazası geçirerek yaralandığı düzenlenen doktor raporundan anlaşılmış olup, konu ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 günü M.B. isimli şahıs kendisini uzun zamandır tanıdığı M.K. isimli şahsın evinin ışıklarının 2 günden bu yana yanık olduğunu ancak kendisinden haber alamadığını bildirmesi üzerine söz konusu yerin açık olan camından içeriye bakıldığında M.K. isimli şahsın yerde yatar vaziyette Exs olduğu görülmesi üzerine tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :11.07.2015 günü S.K. isimli şahıs fabrikada çalıştığı sırada profilin kafasına çarptığı ve yere düştüğünü, konuyla ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :11/07/2015 günü M.C. isimli şahıs kendi sevk ve idaresindeki 33 NNA ** plaka sayılı araç ile TEM Oto Yolu üzerinden Bolu'dan İstanbul'a gitmek için yola çıktığını, otobanın sağ tarında bulunan A.D. isimli bir şahsın aracına doğru bir cisim attığını ve bu cismin de aracının sol ön kaput kısmana çarpmak suretiyle zarar verdiğini, beyan etmiş olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

ASAYİŞ OLAYLARI 12/07/2015

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ : 11.07.2015 günü saat:18.00 sıralarında Polis Merkezimize gelen Müşteki İ.U. isimli şahsın cep telefonunu zayii ettiği ile ilgili bulunmuş olduğu müracaatı üzerine tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :idaremizde gerçekleşen olayda A.S. isimli şahıs kendi işlettiği işyerinde malzemelerin yerini değiştirdiği sırada sağ serçe parmağını kesik oluştuğunu tedavi amaçlı hastaneye gittiğini kimseden dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş olay ile ilgili tahkikata başlanmıştır

OLAYIN ÖZETİ :11.07.2015 Günü saat 22.00 sıralarında M.İ. ile S.B. beyanlarında çocukların mevzusu nedeni ile tartıştıklarını birbirlerinden Davacı ve Şikayetçi olmadıkları beyan etmiş, Konuyla ilgili tahkikata başlanılmış olup;

OLAYIN ÖZETİ :12.07.2015 günü saat 12:00 sıralarında Ç.K. ifadesinde; kendisi ve oğlu Y.E.K. ya komşusu M.A. isimli şahsın hakarette bulunduğunu ,oğlunun boynunu elleriyle sıktığı,M.A. isimli şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.Konuyla ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :09.07.2015 günü saat 17:00 sıralarında Müşteki K.A.isimli şahıs okulun bahçesinde top oynarken bir anlık dalgınlıkla düştüğü, hafif şekilde yaralandığı, hastanede gerekli tedavilerinin yapıldı, sağlık durumunun iyi olduğu, taburcu olduğunu olayla ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığı alınan beyanından anlaşılmış olup, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 günü saat:11.30 sıraları Müşteki H.B. ifadesinde; kimyasal havuz bölümünün temizliğini yaptığı sırada kendisini kötü hissetmesi üzerine hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını meydana gelen olayla ilgili olarak kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 günü saat:14.30 sıraları C.Ö., montaj yaptığı sırada masanın ayağının sağ elinin üzerine düşmesi sonucu yaralanmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 günü saat:14.30 sıraları C.Ö., montaj yaptığı sırada masanın ayağının sağ elinin üzerine düşmesi sonucu yaralanmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :11.07.2015 günü saat 16:50 sıralarında L.C. isimli kız çocuğunun kayıp olduğu bildirilmiş olup olay ile ilgili tahkikat başlanmıştır.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :07.2015 günü Saat:17.00 sıralarında işyerinde Matkap tamiratı yapan İ.F. isimli şahsın , matkabın fişinin takalı olduğunu unutması sonucu sağ elinin matkabın içerisine değmesiyle elektrik akımına kapılıp yaralanmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 günü Saat:08.30 sıralarında Ö.Ç.'nun kamyondan eşya indirirken metal bir malzemenin elinden kaymasıyla sağ ayak üzerine düşerek yaralanmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 günü Saat:14.00 sıralarında Ö.K.isimli şahsın donmuş olan koyun etlerini depoya yerleştirirken etin sağ gözüne çarpması sonucu yaralanmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :Müşteki İ.Ö. 12.07.2015 günü saat:00.07 sıralarında Serdivan Polis Merkezine yapmış olduğu müracaatında özetle; 2000 doğumlu oğlu B.Ö.'nin 11.07.2015 günü saat:18.00 sıralarında evden arkadaşıma gidiyorum diyerek ayrıldığını ve şu ana kadar eve dönmediğini, oğlunun bulunarak tarafına teslimini istediğini, dava ve şikayetinin olmadığını, uzlaşmak istediğini beyan etmiş olup olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :10/07/2015 günü saat:12:30 sıralarında İnşaatta çalışan M.A.A., metal sacın sağ işaret parmağını kesmesiyle yaralanmış, olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :08.07.2015 günü saat:13.30 sıralarında iş yerinde masa üzerindeki saç şeritlerin sağ eline devrilmesi sonucu BTM ile giderilebilecek derecede yaralanan H.D. polis merkezimizde alınan ifadesinde, olayın tamamen kendi kusuru ile kaza ile olduğunu beyanla davacı olmamış evrak ikmalen gönderilecektir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :12.07.2015 günü saat:13.15 sıralarında Bilgisi alınan C.D. ifadesinde; ağabeyi N.D.' in kullandığı 54 E *** plakalı araçla çark caddesinden çark sanayi caddesine dönüş yaptıklarını, yolun ortasında ilerlediklerini, komşuları H.T.' ı durakta görmeleri üzerine sağa doğru yanaşmak istediklerini, bu sırada 54 T *** plakalı ticari taksinin sağdan hızla geçerek durak tabelası bulunan direğe çarptığını, direk eğilince durak tabelasının T.T.' ın kafasına çarptığını, bu sırada direksiyonu sola kırdıklarını, araçtan indiklerinde T.T.' ı kanlar içerisinde ex olarak gördüğünü beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :11/07/2015 günü saat 17:30 sıralarında Mağdur olarak R.Y. ın alınan ifadesinde Ş.Y. ve H.Y. ile aralarında eskiye dayanan bir husumet olduğunu, yolda giderken önünü Ş.Y. ın kestiğini tehdit ettiğini sonrasında olay yerine H.Y. ın da gelerek kendisini darp ettiklerini ifade etmiş, Konu ile ilgili tahkikat başlanılmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :12.07.2015 günü müracaat eden müşteki A.S. isimli şahıs 08.07.2015 günü kızı olan C.S. nin kayıp olduğunu, kızının epilepsi ( sara ) hastası olduğunu ve hayatından endişe ettiğini beyanla müracaat etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 tarihinde denizde yüzerken boğulan O.K. Kocaali ilçe hastanesinde ilk tedavisinin ardından Sakarya Yenikent Devlet hastanesine buradan da İzmit ili Gölcük Devlet Hastanesine sevk edilmiş Yapılan araştırmada Şahsın yoğun bakımda bilincinin kapalı olduğu anlaşılmış olup; Hazırlanan Tahkikat evrakı ikmalen Kocaali Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilecektir.

PAMUKOVA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :12.07.2015 günü saat:15.40 sıralarında Pamukova Devlet Hastanesi görevlisi Polis Merkezimizi arayarak zehirlenme (ilaç içerek) olayının olduğunu bildirmiş ve mağdur E.Y. ın ailesi ile beraber Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine sevk edildiği anlaşılmış, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

ADAPAZARI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :12.07.2015 Günü saat 15.30 sıralarında Müşteki S.T. öz kızı E.S.T.nin ikametten komşuya gidiyorum diyerek çıktığını, daha eve dönmediği Davacı Şikayetçi olduğunu beyan etmiş, Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :13.07.2015 günü saat;11.30 sıralarında Polis Merkezimize gelen A.K. isimli şahıs silahının taşıma ruhsatını, B sınıfı ehliyetini ve SGK emekli kartını kaybettiğini beyanla müracaatta bulunmuş olup tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :13.07.2015 günü saat:12:00 sıralarında Polis merkezine gelen M.Ş. isimli şahıs A.A. isimli çocuğun kayıp olduğunu konu ile ilgili olarak kimseden şikayetçi olmadığını, çocuğun bulunmasını istediğini beyan etmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :13.07.2015 günü Polis Merkezine gelen E.M. isimli şahıs işçi olarak çalıştığını,11.07.2015 günü saat:16.00 sıralarında karaman mahallesinde bulunan logarı temizledikten sonra logar kapağını ayağına düşürdüğünü ve kendi imkanları ile Toyota Hastanesine gittiğini, konu ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup Evrak ikmalen gönderilecektir.

ARİFİYE İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :11.07.2015 günü saat:15.00 sıraları Müşteki B.K. ifadesinde; damperin altına hava tuttuğu sırada gözüne kum kaçması sonucu iş kazası geçirdiğini olayın kendi tedbirsizliği sonucu meydana geldiğini kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

ERENLER İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :04.07.2015 günü saat 17:20 sıralarında Yangın konusu ile ilgili 112 ekiplerine gelen ihbarla olay yerine gider itfaiye raporunda bilgisayar kablolarının kısa devre yapmış olabileceği ihtimalinin olduğu şeklinde olup, Müşteki İ.Y. henüz temin edilemediğinden beyanı alınamamış, konu ile ilgili Tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :13.07.2015 günü saat: 11.20 sıralarında Polis Merkezimize müracaat eden G.K. 11.07.2015 günü işyerinde matkapla vidalama yaparken matkap ucunun vidadan kayarak sol el baş parmağına batması suretiyle yaralandığını, bu olayın tamamen kendi dikkatsizliğinden kaynaklandığını, olay ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, Evrak ikmalen gönderilmiştir.

OLAYIN ÖZETİ :13.07.2015 günü Polis Merkezi Amirliğimize gelen A.Ç.'ın alınan beyanında 68 KF plaka sayılı aracını yaklaşık bir hafta önce sattığını, satıştan önce müşteriye teslim etmesi gereken söz konusu aracın yedek anahtarını bulamadığını, aracın sigorta ve kasko işlemlerinde sorun çıkmasını engellemek amacı ile müracaata geldiğini, söz konusu anahtarın bulunması durumunda tarafına teslim edilmesini istediğini, olay ile ilgili şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :04.07.2015 günü K.G. isimli şahsın yaklaşık bir yıl önce kırdan toplayıp dipfrize koyarak sakladığı ve olay günü çıkarıp pişirdiği mantardan yedikten sonra hayati tehlike arz etmeyecek şekilde rahatsızlanması sureti ile meydana gelen Zehirlenme Olayı ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :09.07.2015 günü Saat:17.00 sıralarında N.T. kızı çalıştığı için bakmakta olduğu torunu (3) yaşlarında Y.A.'ın Mutfaktaki buzdolabında bulunan ilaç kutusunu yanına getirmesi üzerine ilaç aldığından şüphelenilerek Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine götürmesi üzerine hakkında tanzim edilen Adli Raporuna istinaden tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :09.07.2015 günü Saat:14.00 sıralarında (3) yaşlarındaki K.E.B.'in evde oynarken kafasını kalorifer peteğine çarpması sonucu yaralanmasıyla ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

SERDİVAN İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :10.07.2015 günü saat 12.15 sıralarında E.B. isimli şahsa işyerinde yaralanmasıyla ilgili Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesince Dr. Raporu tanzim edilmiş olup alınan beyanında iş yerinde yöne kesme makinasında çalışırken dikkatsizliği sonucu elini makinaya sıkıştırarak sağ el işaret parmağının yaralanmasına sebep olduğunu, yaralanmasında kimsenin bir kusurunun bulunmadığını, dava ve şikayetinin olmadığını, uzlaşmak istediğini beyan etmiş olup hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ : 22/06/215 günü saat: 21:30 sıralarında Müşteki S.A., diş tedavisi gördüğünü, diş ağrısı nedeniyle apranax isimli ilaçlar üç adet içtiğini, rahatsızlanınca hastaneye giderek tedavi olduğunu, dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

AKYAZI İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :12.07.2015 günü Atatürk Polis Merkezi Amirliğine gelen M.G. ifadesinde; kendisine hakaret eden ve tehditte bulunan şüpheliler S.G. ve H.G. isimli şahıslardan şikayetçi olduğunu beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :13/07/2015 gühü saat 23:10 sıralarında ikamette düşerek yaralanan 2010 doğumlu M.E. hakkında hayati tehlike kaydıyla adli rapor tanzim edildiği bildirilmiş, Mağdurun annesi ve babası mağdura refakat ettiğinden dolayı ifadeleri alınamamış, Olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

HENDEK İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :13.07.2015 günü Polis Merkezine gelen R.K. isimli şahıs aynı binada oturmuş olduğu M.D. tarafından tehdit edildiğini beyanla davacı olmuş, M.D. ise daha önce şahısla olan olaylar hakkında konuşmak için şahsın yanına gittiğini ve tehdit etmediğini, kendisinin de R.K. isimli şahıstan davacı olduğunu beyan etmiş, Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanılmıştır.

OLAYIN ÖZETİ :13.07.2015 günü Polis Merkezine müracaat eden müşteki M.E. isimli şahıs aralarında miras sorunu bulunan K.E. tarafından tehdit edildiğini beyanla davacı olmuş, Şüphelinin alınan ifadesinde suçlamayı kabul etmediğini, şahsı tehdit etmediğini beyan etmiş, Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

KOCAALİ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ :09.07.2015 günü saat:18:30 sıralarında müşteki Z.Ş. ifadesinde; T.T. ile aralarında eskiden bir tartışma olduğunu, 09.07.2015 günü Saat:18:00 sıralarında kardeşi R.Ş.'a ait dükkanda bulunurken T.T.'ın dükkana baktığı için tartıştıklarını ardından T.T., Y.T. ve O.T. gelerek kardeşi R.Ş.ile kendisine saldırdıklarını, küfür edip darp ettiklerini beyan etmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

SAPANCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

OLAYIN ÖZETİ :20/06/2015 Günü saat 00:00 sıralarında Toyotasa hastanesinden gelen adli rapora istinaden F.Ş. isimli şahsın adresine gidilmiş, şahsın adresten ayrıldığının anlaşılması üzerine şahıs bu kez telefon ile aranmış ancak henüz ulaşılamamış, tahkikat devam etmektedir.

TARAKLI İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ

OLAYIN ÖZETİ :13.07.2015 günü saat 08.30 sıralılarında inşaatta vinç operatörü olarak çalışan mağdur G.K., vinçin 300 barlık çelik borusunun patlaması sonucu borunun içerisinde bulunan basınçlı yağın sol koluna gelmesi ile yaralanarak Geyve Devlet hastanesine daha sonra da Sakarya Toyota Hastanesi ortopedi servisine sevk olmuş, Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2790480/sehirde-bu-olaylar-oldu-asayis-raporu