Kırkpınar'a soğuk asfalt..

Belediye Yol İşleri ekiplerinde sokak zeminindeki kasisler grayder ve kepçeyle tesviye edilerek, zemindeki bozukluklar onarıldı.

300 metre boyunca yol zemininde tesviye çalışması yapılan Lilyum Sokak'da serilen soğuk asfaltla sokağın kış şartlarına dayanıklı hale gelmesi sağlandı. Soğuksu Mahallesi Bağdat Caddesi'ne açılan Lilyum Sokağın uzun bir süredir elden geçirilmemiş olması nedeniyle sokağı soğuk asfaltla düzenlediklerini belirten yetkililer, Soğuksu Mahallesi Muhtarı Ahmet Pi'in de yönlendirmesiyle sokakta iyileştirmelerde bulunduklarını açıklayarak, Kırkpınar gibi Sapanca İlçesi? nin gözbebeği olan bir mahallede yaptıkları çalışmalara, Bağdat Caddesi?ne açılan tüm sokaklarda devam edeceklerini ifade ettiler.

Kırkpınar'ın tüm mahalleleri için bir hizmet planı eşliğinde çalışmaları sürdürdüklerini vurgulayan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, genişleyen ve büyüyen Sapanca'nın her kesimine çalışma verimliliklerini aktardıklarını ve belediye ekiplerinin yollardaki çalışmalar bazında, ilçenin kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına kadar ilgili her4 güzergahta yol çalışmalarını yaygınlaştırdıklarını sözlerine ekledi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2790562/kirkpinara-soguk-asfalt