BAL'da Sakarya derbisi heyecanı TV264'te

Spor264'ten Abdussamed Basat'ın haberine göre

Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 9.hafta mücadelesinde iki temsilcimiz karşı karşıya geliyor. Bir tarafta 19 puanla lider durumda olan Hendekspor, diğer tarafta 12 puanla ligin 8.sırasında bulunan Serdivanspor.

Ev sahibi Hendekspor, taraftar avantajını kullanarak 3 puanı alıp liderliğini devam ettirmek istiyor. Öte yandan Serdivanspor ise zorlu rakibi karşısında 3 puanı hedefleyip kendini daha üst sıralara taşımayı planlıyor.

Bu önemli derbi karşılaşması diğer temsilcimiz Sakaryaspor'un bu haftaki maç saatiyle çakışması sebebiyle tepki topladı. Saatin değiştrilmesi için çabalansa da maç saati değiştirilemedi.

Hendekspor'un ev sahipliği yaptığı karşılaşma Hendek Atatürk Stadyumu'nda oynanacak. Karşılaşma Pazar günü saat 14.00'da başlayacak ve karşılaşmayı Nihat Hartlı ve yardımcıları Koray Doğansay, Hüseyin Sepetçioğlu ve Can Durgut yönetecek.

TV264'DEN CANLI YAYIN

Hendekspor ve Serdivanspor derbisi TV264'den naklen canlı olarak yayınlanacak.

KARASU ZORLU DEPLASMANDA

Bölgesel Amatör Lig 10.Grup'ta ki diğer temsilcimiz Karasuspor, 9.hafta mücadelesi için ligde 17 puanla zirve mücadelesine ortak olan Zaferspor'a konuk oluyor. Zorlu maç için Bursa deplasmanına gidecek olan Karasuspor, 3 puan alıp kötü gidişatına bir dur demeyi planlıyor.

Karşılaşma Pazar günü saat 14.00'da Mustafa Kemal İlçe Stadyumu'nda oynanacak.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2790622/balda-sakarya-derbisi-heyecani-tv264te