Çocuk özlemleri SAÜEAH'da son buldu

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Tüp Bebek Ünitesi çocuğu olamayan çiftleri sevindirmeye devam ediyor. Yıllarca çocuk özlemi çeken Susan Ailesi bebekleri Eren'i kucaklarına aldı.

Bebeklerinin dünyaya gelmesi ile büyük sevinç yaşayan Susan çifti tüp bebek ünitesi doktorları ve personeline teşekkür etmek için çocuklarının ağzından bir metin kaleme alarak herkesi duygulandırdı.

Mutluluklarını dile getirmek için en güzel yolun çocuklarının ağzından duygularını dile getirmek olduğunu düşündüklerini dile getiren Susan çifti, bebeklerinin fotoğrafını çekerek arkasına şu metni yazdı:

"Merhaba, Ben sizi görmedim ama siz beni ve ailemi çok iyi biliyorsunuz.Annem ve babamın evlat özlemini gidermek için destek olmuşsunuz. Destekleriniz için çok teşekkür ederim. Yanınıza en yakın fırsatta uğrayıp sizinle tanışmayı çok isterim. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Rabbim nasip ederse olur diyoruz ama annemle babamın vazgeçmemesi ve en önemlisi sizin pozitif ve doğru yönlendirmenizle ben anneme ve babama kavuştum, tabi onlarda bana kavuştu.
Bu arada tek çocuk olmak istemem, kardeş candır belki benim kardeşimde ilk sizinle tanışır. Sabrınız, emeğiniz, bilginiz ve güvenilirliğiniz için çok teşekkür ederim.
İlk evlatlarınızdan Eren SUSAN
Not: İyi ki varsınız. "

- Medyabar, Kadın bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2791094/cocuk-ozlemleri-saueahda-son-buldu