SASKİ eğitimlerle hizmet kalitesini arttırıyor

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), kurum içi eğitim programlarına enerji verimliliği eğitimleri ile devam ediyor.

İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 'TS EN ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemleri' eğitimi ile SASKİ personellerine, kurumun enerji politikasının geliştirilmesi, tesislerde enerji tüketiminin sistematik yaklaşımlara göre daha da geliştirilmesi ve bu çerçevede çevrenin daha iyi korunması konularına yönelik önemli bilgiler verildi. Eğitimler Türk Standartları Enstitüsü (TSE) eğitim uzmanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

SASKİ İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, "Sürekli Eğitim, Sürekli Gelişim' ilkesi doğrultusunda kurum içi eğitimlerimize devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz eğitimlerle hizmet kalitemizi daha da arttırıyoruz. 'Enerji Yönetim Sistemleri' eğitimlerinin de kurumumuz ve ona bağlı tesislerde enerji verimliliğinin daha da arttırılması, böylelikle enerji maliyetlerinin azaltılması ve çevreye duyarlı yeni enerji üretim tesislerinin kurulması noktasında önemli bir etkisi olacağı kanaatindeyiz" ifadelerini yer verildi

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2791199/saski-egitimlerle-hizmet-kalitesini-arttiriyor