Karakullukçu'dan 'Kadınlar Günü' etkinliği

Arifiye Kültür Merkezi Kompleksinde bulunan Teras kafede düzenlenen kahvaltıda, bir konuşma yapan Başkan İsmail Karakullukçu;"Bizler, kamunun en zor görevlerinden birini yerine getiriyoruz. Çünkü Belediyeler, vatandaşın günlük hayatında sürekli faydalandığı hizmetlerin yüzde yetmişini yerine getiren kurumlar.

Bu iş, insanı sevmeden, millete gönül vermeden yapılmaz. Vatandaşa hizmet verirken de olmazsa olmazımız güler yüz, tatlı dildir. Bu konuda sizlere daha fazla iş düşüyor. Erkek personel yaradılış fıtratı dolayısıyla ciddi durmak zorunda, ancak sizler bayansınız. Gülmek ve güler yüz sizlere daha çok yakışıyor.


Hepinizin bildiği gibi, seçim çalışmaları kapsamında köy ve mahallerimizi kapı kapı dolaşıyoruz. Sizlerin vatandaşa karşı olan tavrınız, burada daha çok ortaya çıkıyor. Vatandaşla ne kadar ilgilenirseniz, problemlerine ne kadar çözüm üretir, memnuniyet yaratırsanız, bize direkt olarak yansıyor. Aynı şekilde kötü bir diyalog yaşamışsanız, yine bize yansıyor. Sonuçta Belediyeler siyasi kurumlar.

Bizler bu makamlara seçimle geliyoruz. Ancak, sizler kalıcısınız. Belediyenin vitrini konumundasınız. Bu bilinçle hareket etmenizi istiyorum. Bu vesile ile, 8 Mart Dünya Kadınlar gününüzü kutlar, hepinize sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dilerim." dedi.
Daha sonra, tüm bayan personel adına Belediyenin en kıdemli personeli olan Emriye Bıyık'a hediye takdim etti.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2791400/karakullukcudan-kadinlar-gunu-etkinligi