Ödül gecesi!

Hendek'in ev sahipliği yaptığı törenin masraflarını Ak parti milletvekili aday adayı güreş ağası Cem Oruç karşıladı.
Hendek boğazspor kulüp başkanı Orhan Topçu'da dernek başkanı Ömer Bektaş'ın gecede en büyük yardımcısıydı.
Hendek Niyazibey restoranda yapılan törende HendekCHP ilçe başkanı Metin Öztürk, geceye katılan Sakarya Ak parti milletvekili aday adaylığını açıklayan Ziya Cevherli hoca ile samimi pozlar vermesi dikkatlerden kaçmadı.
GecedeSakarya amatör futboldabaşarılarıyla ve centilmenlikleriyle ödüle layık görülen sporculara ödülleriHendek kaymakamı Mustafa Ayhan, Hendek belediye başkanı Ali İnci ile birlikte geceye katılan bürokrasi tarafından verildi.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Hendek kaymakamı Mustafa Ayhan; " böylesine bir gecenin ilçemizde düzenlenmesinden dolayı mutlu olduk. Gerek kaymakamlığımızca gerekse yerel yönetimimizcegerekse sivil toplum örgütleri olarak her zaman amatör sporun yanında olduk, her türlü desteğimizi verdik vermeye de devam edeceğiz. İlçemizde de amatör spor dalında faaliyet gösteren kulübümüz ve sporcularımız var. Bu kulüplerimiz gençlerimizi başarıdan hariç kötü alışkanlıklar kazanmasının önüne geçiyor, gençlerimize eğitim verme noktasında çok güzel katkılar sağlıyor. Bu anlamda spor kulüplerimize teşekkür ediyorum. Derneğin ilçelere inerek bu tür organizasyonları tertip etmesi güzel bir olay, güzel bir düşünce. Tebrik ediyorum" diyerek ödülünü verdi.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2791512/odul-gecesi