Akyazı'da mezarlıklara bayram temizliği

Akyazı Belediyesi Çevre temizlik ekipleriAkyazı genelindeki tüm Mezarlıklarda ot temizliği, Peyzaj ve Mezarlık bakımlarını yaparak Bayram öncesinden Akrabalarının kabirlerini ziyarete gidecek Akyazılılar içinMezarlıkları hazır hale getiriyor.

Çevre temizlik ekiplerimezarlıklar içindeki kuruyanve yabani otları ,dikenleri temizliyor. Ayrıca mevcut olan ağaçların bakımı yapılıp yeni fidan ekimi ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, "Ramazan Bayramında Akrabalarının kabirlerini ziyarete gidecek Vatandaşlarımızın kabir ziyaretlerini rahatlıkla gerçekleştirmeleri ve temiz bir ortamla karşılaşmaları için çalışmalarımız yoğun olarak devam edecek. Çalışmalar kapsamında Mezarlıkta bulunan ağaçlar budanırken, Mezarlık içindeki yabani ve kurumuş otlar temizleniyor. Ayrıca ilçe genelindeki tüm mezarlıklarda mümkün mertebe ağaçlandırma çalışmalarına devam etmekteyiz. İnşallah Bayrama kadar Akyazı genelindeki tümmezarlıklarımızı , Akyazı 'ya ve manevi duygularımıza yakışır bir hale getireceğiz" dedi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2793006/akyazida-mezarliklara-bayram-temizligi