Mithatpaşa Ortaokulu Türkiye Şampiyonu oldu

8 ayrı kategoride yapılan Türkiye finalinde takım halinde Türkiye 1.liğini kazanan Mithatpaşa Ortaokulu bireysel olarak ta 2 dalda Türkiye 1.liği, 2 dalda Türkiye 2.liği, 2 dalda Türkiye 3.lüğü elde etti.

Takım halinde 610 puan toplayan temsilcimiz kırılması zor bir rekora imza atarak Türkiye Şampiyonu oldu ve ilimize büyük gurur yaşattı.

Okul Müdürü Feyzi Altun; ''Uzun ve yorucu bir çalışma sonucu Sakarya'mıza Türkiye Şampiyonluğu getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Öncelikle hocamızı ve sporcularımızı tebrik ediyorum. Bundan sonra da böyle büyük başarıları elde etmek için çalışmaya devam edeceğiz.''dedi.

Takımın antrenörü ve Beden Eğitimi Öğretmeni Atakan Gündoğdu ise; ''Zor şartlar altında yaklaşık üç yıllık çalışmamızın karşılığını Türkiye Şampiyonu olarak aldık. Öncelikle sporcularımı kutluyorum.

Onlara emek veren anne ve babalarına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu başarıyı, Mithatpaşa Ortaokulu'nun idareci, öğretmen, sporcu öğrencilerimiz ve velilerimizle birlikte bir bütün olarak elde ettik.'' dedi.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2793165/mithatpasa-ortaokulu-turkiye-sampiyonu-oldu