Halk Müziği Derneğinden sanat dolu çalışma

Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğretim üyelerinden ve koronun şefliğini yürüten Doç. Dr. Sertan Demir, bu dönem çalışmalarına katılmak için Sakaryalı müzik severlere davette bulundu

Çalışmalarını Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda başlatan topluluk, önümüzdeki günlerde dernek binasının hazırlıklarının tamamlanmasının ardından kendi çalışma salonlarında çalışmalarına devam edecek.

Yine önümüzdeki günlerde Sakarya'da THM Çocuk Korosu'nun da çalışmalarına başlayacağını belirten dernek yönetimi, ailelerin çocuklarına güvenle sanat eğitimi aldırabileceklerine dikkat çekiyor.

Enstrüman dersleri, repertuvar çalışmaları, Ses eğitimi gibi derslerin de verilecek olmasının yanında; özellikle şirket çalışanları ve grupların kendi aralarındaki konsantrasyonunu ve iletişimi arttırdığı kanıtlanan "ritm atölyesi" çalışmaları da devam edecek.

Çalışmalara katılmak isteyen müzik severler, derneğin facebook ve instagram adresleri yanında 05447869518 ve 053507430654 numaralı telefonlardan da ön bilgi alabilecekleri açıklandı

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2793450/halk-muzigi-derneginden-sanat-dolu-calisma