Ali İnci'ye sitem mektubu!

Sitemiz yorum bölümüne gelenHendek Hacıkışla köylülerinin Başkan İnci'ye ithafen gönderdiği yazı;

Söz vermek ve konuşmak çok kolay. Lakin vakti geldiğinde bu sözlerin testini vatandaş layıkıyla yapar. Biz Hacıkışla Köylüleri olarak her zaman size olan desteğimizi göstermemize rağmen, bunu siz de gayet iyi biliyorsunuz. Hatta köyümüzü ziyaretinizde şahsen bunu kendinizde dile getirmiştiniz.

Konunun aslı şudur; köyümüzde ayağı kırılan evli ve 2 çocuk babası genç arkadaşımıza Belediye olarak yardım yapma talebinde bulunduk. Şahsınıza bu dönemde ve daha sonrasında ulaşmak şerefine kavuşamadık. Fakat bazı ahbaplar vesilesiyle size konuyu aktardık. 'Gereken Yapılacak' dendi. Bu sadece sözde kaldı. Samimiyetsizlik ortaya çıktı. Yani bu yapılması istenen şahsi bir menfaat olmayıp, imkanı olmayan mağdur vatandaşın çaresizlik içerisindeki çırpınış sesi idi.

Geçtiğimiz Kurban Bayramı'nda ayağı kırılan bu arkadaş Hacıkışla Köyünden O. Çakmak'tır. O günden bugüne ayağına bir operasyon yapılamamıştır. Maddi imkansızlık sebebiyle ayağında 5, hatta 6 aydır bir kaynama ve düzelme durumu da şuan itibariyle yoktur.

Yazılanların doğruluğunu araştırmak isteyenler Hacıkışla'dan herhangi birinden veya köy muhtarından bilgi alabilirler. Bu adam imkansızlıktan yatalak hale gelmiştir. Yani koskoca bir Belediye Başkanı bu durumdaki mağdur birine yapılabilecekleri yapma-yaptırma imkanına sahip değil miydi?


Evet Başkan, her yapılanın test edileceği günlerde görüşmek üzere diyoruz...

HENDEK HACIKIŞLA KÖYLÜLERİ

- Medyabar, Arka Kapı bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2793655/ali-inciye-sitem-mektubu