SEDAŞ SAGİF 2016'da yerini aldı

SEDAŞ yer aldığı fuarda marka bilinirliliğini arttırırken, faaliyet alanıyla ilgili tüketicileri de bilgilendiriyor. SEDAŞ özellikle istihdam ve staj imkanları açısından üniversite öğrencilerinden yoğun ilgi görüyor.

SEDAŞ SAGİF?TE İŞ BAŞVURULARINI KABUL EDİYOR

?Kariyerinizi geliştirmek, girişimci olmak, yeni fikirler ve işinizi büyütmek için? sloganıyla yola çıkan SAGİF 2016 Fuarı, Sakarya Kent Meydanında gerçekleştirilirken, fuarda tanıtım amacıyla katılım sağlayan 125 adet kuruluş arasında elektrik dağıtım faaliyetlerini yürüten SEDAŞ?ta staj ve iş başvuruları için öğrencilerle iletişime geçiyor. .

SEDAŞ İnsan Kaynakları standında, İK departmanı uzmanları tarafından tanıtım ve bilgilendirme yapılırken, iş başvurusu yapacaklar için form doldurtularak, hazır CV?ler teslim alınıyor.

125 ADET STAND KAPILARINI AÇTI

Bu yıl üçüncüsü organize edilen SAGİF-2016 fuarında 125 adet stand 3 gün boyunca İnsan kaynakları alanında davetlileri bilgilendirecek. Sakarya İlinde bulunan kamu kuruluşları ve sivil toplum örgütleri işbirliğiyle Kent Meydanında düzenlenen SAGİF?2016 fuarı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Vali Yardımcıları, Sakarya Üniversitesi akademisyenleri ve vatandaşların katılımıyla açıldı.Bakan Süleyman Soylu yaptığı açılış konuşmasında, bu yıl üçüncüsü düzenlenen fuarın Sakarya'ya hayırlı olmasını diledi ve fuarın gerçekleştirilmesinde büyük emeği geçen Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Üniversitesi, İşKur ve SATSO ile diğer meslek odaları ve tüm paydaşlara teşekkür ettiklerini söyledi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2794252/sedas-sagif-2016da-yerini-aldi