Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya

ÜRPERTEN İFADELER

15 Temmuz darbe kalkışmasının Sakarya ayağını yöneten Tugay eski komutanı Uğur Coşkun ''Genelkurmay'dan gelen emri uyguladım, bunu bir kalkışma olarak yorumlamadım. O gece askerlere gerekirse silah kullanın emrini verdim'' dedi.

Yenihaber

EVLADIMIZ EYMEN İÇİN

Metin ve Neziha Çapkın çiftinin 6 aylık çocukları için başlatılan yardım kampanyası şehirde ilk kez yaşanan büyük bir birlikteliğe dönüştü. Ancak toplanan yardımlar yetersiz ve yardım çağrısı sürüyor.

Yeni Sakarya

'KALKIŞMA GİBİ GÖRMEDİM'

Darbe girişiminin dün devam eden duruşmasından tutuklu sanık Coşkun ''Ben Genelkurmay Başkanlığı'ndan gelen bildiriyi bir askeri kalkışma olarak yorumlamadım. Bir sıkıyönetim olarak algıladım'' dedi.

Yenigün

AKYAZI'YA İKİ OKUL

Sakarya Valiliği'nin 'Devlet-millet' işbirliği ile eğitime yönelik ilimize kazandırdığı okullara iki yenisi daha ekleniyor. İşadamı Haluk Atabek ile Akyazı Belediyesi'nin yapacağı iki okul binasına yönelik protokol dün valilikte imzalandı.

Adapazarı Akşam Haberleri

ŞEHİR AKILLANIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Kamu Teknoloji Platformu 'Akıllı Şehir Projesi'ile şehre çağ atlatacak dijital dönüşümleri hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Adapostası

HASTANEYİ İSTEDİLER

Arifiyeli muhtarlar Sakarya'nın dört gözle beklediği şehir hastanesinin Yukarı Kirazca'da bulunan araziye yapılmasını istedi.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2794395/yerel-gazetelerde-bugun