Yenikentpark'ta Ramazan bir başka

Yenikentpark, zengin iftar menüsüyle de dikkat çekiyor. İşletme Müdürü Erdal Yıldırım, "Eşsiz doğa manzarasının keyifle izleneceği restoranımızda seçme lezzetleri iftar sofralarında vatandaşlarımızın beğenisine sunuyoruz. İşletmemize yoğun ilgi gösteren hemşerilerimize çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Camili'de yaptırılan ve vatandaşların hizmetine sunulan Yenikentpark, eşsiz manzarası ve kaliteli hizmetiyle konuklarını karşılıyor Camili 1, Camili 2, Korucuk ve Karaman bölgesinde ikamet eden Sakaryalıların rahatça ulaşabildiği Yenikentpark, bölgenin sosyal yaşamına büyük canlılık kazandırdı. İftarını Yenikentpark'ta açan Sakaryalılar, iftar öncesinde ve sonrasında müzisyenler tarafından icra edilen eserleri dinliyor. Müzikseverler bu hizmetten çok memnun. Vatandaşlar, bu etkinliğin yaz akşamlarına neşe kattığını söylüyorlar. Yenikentpark'taki iftar sofraları da dikkat çekiyor. Zengin menüsüyle vatandaşlara hizmet veren Yenikentpark, vatandaşların en gözde mekânlarından birisi haline gelmiş durumda.

Yoğun ilgiye teşekkür

Ramazan ayında da misafirlerini en iyi şekilde ağırladıklarını belirten İşletme Müdürü Erdal Yıldırım, Ramazana özel programları Yenikentlilere sunduklarını açıkladı.Yıldırım, "33 bin metrekaresinin yeşil alan olduğu Yenikentpark'ımız vatandaşlarımızın ilgisini çekiyor. Eşsiz doğa manzarasının keyifle izleneceği restoranımızda ise seçme lezzetleri iftar sofralarında vatandaşlarımızın beğenisine sunuyoruz. Ayrıca iftar öncesi ve sonrasında Yenikentlileri canlı müzik ziyafetiyle buluşturuyoruz. İşletmemize yoğun ilgi gösteren hemşerilerimize çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2796386/yenikentparkta-ramazan-bir-baska