Toyota'dan Sakaryaspor'a 250 Bin TL

Bu anlaşmayla Toyota'nın Sakaryaspor'a 250 Bin TL'lik katkı sağladığını ifade eden Başkan Toçoğlu, "Toyota'ya çok teşekkür ediyoruz. Yaptığımız çağrıya cevap verdiler. İnşallah bu anlaşma şehrimizdeki diğer sanayici ve iş adamlarımıza da örnek olur" dedi.

Totoya, Sakaryaspor ile daha önce yaptığı 2 yıllık anlaşmayı 1 yıl daha uzattı. Gerçekleştirilen toplantıda 2012 yılında imzalanan sponsorluk anlaşması yenilendi. Sakaryaspor Kulüp Başkanı Aydın ve Toyota CEO'su Özer'in imzaladığı anlaşma ile Toyota Türkiye Sakaryaspor'a 250 Bin TL'lik katkı sağlamış oldu.

İmza töreninin ardından kısa bir açıklama yapan Toyota Otomotiv Sanayi Genel Müdürü Özer, "Sakaryaspor'umuz 3. Ligde hayli önemli bir mücadele veriyor. Bölgemizin sesini duyuracak bu takımı desteklemek hepimizin görev ve sorumluluğudur. 2012 yılında başlattığımız desteğimizi bu yılda sürdürüyoruz. Şehrimizin takımı Sakaryasporumuza ligde başarılar diliyoruz" diye konuştu.

Toyota'ya destek teşekkürü

Toyota'ya Sakaryaspor'a verdiği desteklerden dolayı Toyota firmasına teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Firmamız, Sakaryaspor'un yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Yaptıkları 250 Bin TL'lik katkıdan dolayı Toyota'ya çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bu anlaşma şehrimizdeki diğer sanayici ve iş adamlarımıza da örnek olur. Bir yandan da Sakaryaspor Kulüp Yönetimimiz kombine satışlarını sürdürüyor. Destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Çalışmalarımızı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2796434/toyotadan-sakaryaspora-250-bin-tl