Taraklı Termal Turizm Boğaz'da İftar yaptı

Nezih bir ortamda hep birlikte oruçlarını açan Taraklı Termal Ailesi; yaptıkları boğaz gezisiyle de, güzel bir akşam yaşadı.


"Taraklı Termal bir ailedir"

İsmini Sakarya'nın Taraklı İlçesi'nde alan Taraklı Termal Turizm Yönetimi; her yıl olduğu gibi bu yılda boğazda gemi içerisinde düzenlediği iftar programıyla, Merkez, Taraklı veİstanbul'daki ofis personeli ve satış temsilcileri ile Türkiye genelinde bulunan bayi ve personellerini biraraya getirdi. İstanbul Boğazı'nın serin sularında, nezih bir ortam ve güzel bir yaz akşamında gemi içerisinde gerçekleşen İftar Programında biraraya gelen Taraklı Termal Turizm Ailesi, okunan ezanın ardından İstanbul'un ortasında hep birlikte oruçlarını açtı.

Misafirlerle tek tek ilgilenen Taraklı Termal Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Genç, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman Tunç; onlarla sohbet ederek, Taraklı Termal'in bir aile olduğunu ve bu aileyle birlikte Taraklı Termal'in hızla yükseldiğini söyledi. Genç ve Tunç, katılımlarından dolayı tüm bayi ve çalışanlarına teşekkür etti.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2796643/tarakli-termal-turizm-bogazda-iftar-yapti