Hendek Ak Parti hız kesmiyor

1 Kasım Seçimlerinde Kocatöngel Mahallesi %95 , Dereköy Mahallesi %81 oranında oy vererek Ak Partiyi desteklediler.

Kocatöngel ve Dereköy kahvehanelerinde vatandaşlarla buluşan İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü 1 Kasın seçimlerinde Ak Partiyi destekledikleri için teşekkür ettiler .

Umreden gelenleri ziyaret

Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Yönetim arkadaşları, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ile Kutsal topraklara gidip gelenleride ziyaret ediyorlar .

Kutsal topraklara gidip umre ziyaretinde bulunan Rasimpaşa mahalle temsilcisi Ömer Dere, Mahalle temsilcimiz Mümin Dere ve Mehmet Kılıç yaşadığı manevi havadan duydukları hazzı ilçe Başkan Sofu , Belediye Beşkanı İrfan Püsküllü ve beraberindekilerle paylaşarak sohbet ettiler.

Kendisini ziyaret eden AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu , Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve beraberindekilere teşekkür eden umreciler misafirlere Hurma ve Zemzem suyu ikramında bulundular.

Mahalle ve Kutsal Topraklardan gelenleri ziyarete, İlçe Yönetiminden Adem Öz, Hamit Canlı, İrfan Demiray, Fatih Sunman, Eşref Şimşek, Sezgin Mısır, Bekir Akgun, Resul Batman katıldılar.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2796874/hendek-ak-parti-hiz-kesmiyor