Enver Toçoğlu Ak Parti'ye bir adım daha attı!

Bu isim MHP'den 2009 yerel seçimlerinde MHP'den Büyükşehir Belediye Başkan adayı, 2011 genel seçimlerinde de yine MHP'den genel seçimlerden 2'nci sıra aday olan Enver Toçoğlu...

Medyabar.com'un ulaştığı bilgilere göre 2011 genel seçimleri sonrasında 'Zeki Toçoğlu aday olduğu sürece aday olmam' diyerek son noktayı koyan Enver Toçoğlu konuşulanlara göre 20 Mart'ta ilimize gelecek olan Başbakan Erdoğan'ın katıldığı tören ile Ak Parti rozeti takarak resmen Ak Partili olacak...

Bir kaç gün önce medyabar.com'un ilk kez yazdığı MHP'liEnver Toçoğlu'nun Ak Parti'ye geçeceği yönündeki haber de böylelikle doğrulanmış oldu..

Enver Toçoğlu 2011 seçimlerinden sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Sakarya'da siyaset yaptığı sürece akrabası olan Enver Toçoğlu'nun bir daha Zeki Toçoğlu'na rakip olmayacağını açıklamıştı..

Hatırlanacağı gibi Enver Toçoğlu'nun adı son olarak CHP Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için anılmıştı..

Öte yandan Cuma akşamı Enver Toçoğlu'nunErenler Küpçüler'deki AK Parti'nin seçim bürosu açılışına katılmasıda oldukça dikkat çekti.

Ancak o açılışla ilgili dün akşam çekilen fotoğraflar gerek büyükşehir belediyesi gerekse Erenler Belediyesi şu ana kadar basına servis yapmadı..

- Medyabar, Arka Kapı bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2798259/enver-tocoglu-ak-partiye-bir-adim-daha-atti