Basının Lütfü ağabeyi Siirt'e gidiyor

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde 13 yıl görev yapan Lütfi Diriar, görevdeyükselme sınavlarında aldığı başarılı sonuç sonucunda Siirt'e atandı.

Sapanca Yazı İşleri Müdürü Tuncay Tütüncü veValilikBasın Bürosunda Görevli Fotoğrafçı Nadir Kurtuldu'nun organize ettikleri veda yemeği Serdivan'da bir cafe de yapıldı.

Veda yemeğine Lütfü Diriarı'nın yakın dostları katıldı.Özel Kalem Büro Ahmet Can Karaca, Bilgi İşlem Şef Aykut Kök, Basın Bürosu Erdal Altıntaş, Vali Hüseyin Avni Coş'unŞoförü Ali Ak, eski Basın Şoförü Ahmet Şimşek ve Büro Haksen Sakarya İl Temsilcisi İsmet Karaca katıldı.

Lütfü Diriarın Görevde Yükselme Sınavlarında aldığı başarılı sonuç sonucunda Siirt İli Baykan İlçe Kaymakamlığına Yazı İşleri Müdürü olarak atandı.

Yemekte Lütfü Diriarın ve dostları tek tek beraber geçirdikleri anıları anlatırken Lütfü Diriarın duygu dolu anlar yaşadığı gözlendi. Sakarya Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde 13 yıl Görev yaptığını ve Sakarya'yı çok sevdiğini iyi dostlar edindiğini Sakarya'da yaşamaya devam edeceğini belirten Diriarın en kısa zamanda tekrar Sakarya'ya döneceğini söyledi.

Yemekte söz alan Büro Haksen Sakarya İl Temsilcisi İsmet Karaca; "Sakarya Valiliğinde Basın Bürosunda işe başladığımda Lütfü Diriarın memurdu, şef oldu, şimdi ise müdür oldu ne öğrendiysem ondan öğrendim Allah razı olsun yolu açık olsun Sakarya'da gözü arkada kalmasın bizler onun dostlarıyız en küçük sorunda her zaman yanında olacağız yeni görev yerinde başarılar diliyoruz. Güle Güle Sayın Müdürüm. Yolun açık olsun" dedi.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2799630/basinin-lutfu-agabeyi-siirte-gidiyor