Ak Parti Serdivan'dan İŞKUR'a ziyaret

İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya, İlçe Başkanı Osman Çelik ve yönetim kurulu üyelerine faaleiyetlerinden bahsederek "İşkur olarak meslek edindirme kurslarına önem veriyoruz. Bize başvuran vatandaşlarımızın büyük bir bölümü vasıfsız olarak başvuruyor. Vasıfsız olarak başvuran vatandaşlarımızı eğitimlerden sonrauygun olan işlere yerlerştiriyoruz. Kurslarımıza katılan vatandaşlardan ve onları işe alan sektörlerden olumlu tepkiler alıyoruz" dedi.

İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya ayrıca Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ve yönetim kurulu üyelerineyaptıklarıziyaretten dolayı teşekkür etti.

Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ise; "İŞKUR İl Müdür Tekin Kaya'ya verdiği bilgiler için teşekkür ederek İŞKUR İl Müdürlüğümüzün yaptığı çalışmalarla işsizlik oranının düşmesine katkısı olumlu yönde görülmektedir.Başta İl Müdürümüz Tekin Kaya olmak üzere bütün İŞKUR çalışanlarımızı bu güzel çalışmalarından dolayı tebrik ediyor ve başarılı çalışmaları ile işsiz vatandaşlarımıza iş imkanları sağlamalarını temenni ediyorum" dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2799701/ak-parti-serdivandan-iskura-ziyaret