Alişan Geyve'ye 'Geçmiş olsun'a gitti

SESOB Yönetim Kurulu Üyeleri ve Geyve Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İsmail Bulur ve Geyve Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Aykut Yurt eşlik ettiği ziyarette Alişan yaşanan sel felaket ile ilgili ve Geyve esnafının zararlarıyla ilgili bilgiler alarak durum tespiti gerçekleştirdi.

Sel felaketiyle ilgili Alişan, "Her zaman esnafımızın ve halkımızın yanındayız. Zararlarınızı ve kayıplarınızı gezdik beraber gördük. En kısa zamanda yetkili merciler ile gerekli görüşmeler yapılıp onarım süreç hızlandırılacaktır. Allah bir daha böyle bir felaket göstermesin" dedi.

Hasan Alişan ve heyette bulunanlar ilçe çarşısındaki esnafları gezerek geçmiş olsun dileklerini iletti. Sıkıntılarını ve yaşadıkları zorlukları bizzat kendilerinden dinleyen Alişan her konuda yanlarında olduklarını ifade etti. Ayrıca Alişan "Selden zarar gören esnaflarımızın hasar tespit raporlarını ilgili merceklere tutturmalarını veya kendileri hazırlamalarını ve ilgili merceklere iletmelerini istedi. Yetkililerle görüşüp köprü görevini üstleneceğiz ve süreci hızlandıracağız." dedi

Son olarak sel felaketinde hayatını kaybeden Taner Yaman evladımızın cenazesine katılarak ailesine baş sağlığı diledi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2799906/alisan-geyveye-gecmis-olsuna-gitti