MHP Adapazarı Heyeti'nden İspiroğlu'na ziyaret

Ziyarete Başkan Yardımcısı Selçuk Taşdemir, yönetim kurulu üyeleri Murat Sütlü, Fatih Pervan, İsmail Küçük, Kemal Tiryaki, Behçet Seçkin, Adapazarı MHP Belediye Meclis üyesi Ayhan Kayıkçı da katıldı.
Hasan Pınarcı konuşmasında; ' İlçe yönetimi olarak sizlere destek olacağız. Karasu'nun tekrar MHP'li Belediye Başkanı olması ve seçimi kazanmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz' dedi.
Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
İspiroğlu göreve geldikleri günden itibaren gerçekleştirdikleri pek çok icraat için gerek Belediyeler Birliği, gerekse Genel Merkez toplantılarında tüm Türkiye'den son derece olumlu mesajlar aldıklarını kaydetti. Pek çok belediyenin kendilerine projeleri hakkında bilgi almak için başvurduğunu sözlerine ekledi.
İspiroğlu eğitim ve sosyal belediyecilikte şimdiye kadar Karasu Belediyesi tarihinde görülmemiş çalışmaları gerçekleştirdiklerini ifade etti. Karasu bugüne kadar yapılan icraatlarını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını belirtti.
İspiroğlu, ' İddialı geldik, hizmet etmek için göreve geldik. MHP'nin onur ve şerefine layık bir Belediye Başkanı olarak taşıdığımız kurumsal kimliğin sorumluluğu ile seçim sürecinde vatandaşlarımıza vaat ettiğimiz hizmetleri tek tek yerine getirmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra da hizmetlerimiz artarak devam edecektir' dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2800343/mhp-adapazari-heyetinden-ispirogluna-ziyaret