Kampüse giriş bedelleri açıklandı

Erdal Erebilir'in haberi
MEDYABAR.COM:- özel
Sakarya Üniversitesi, Esentepe Kampüs alanı içerisinde araçların kontrollerinin etkin yapılabilmesi için bandrol uygulamasında alınacak olan ücretleri belirledi.

Rektörlükten öğrencilere yapılan duyuruna 28 aralık 29 Ocak tarihleri arasında üniversitede öğrenim gören ögrenciler güvenlik bandrolleri almak için başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Bandrol ücretleri ise öğrenciler için yıllık 50 lira olarak belirlenirken, Serdivan'danEsentepe'ye geçmek için kampüs içi yolu kullanacaklar ise 100 lira bandrol ücreti ödeyecekler.

Bandrol almak isteyenlerin bandrol ücretlerini bankaya yatırdıktan sonra araç ruhsat belgelerinin ve öğrenci kimlik kartı fotokopileri ile üniversite koruma ve güvenlik şube müdürlüğüne başvurmaları gerekiyor
Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. MuzafferElmas uygulamanın her yıl yapıldığını ve buradan toplanan paranın öğrenci burs hesabına yatırıldığını söyledi. Elmas ' Çok ciddi bir para toplanmıyor. Geçen yıl 15 bin lira toplanmış bu ücreti de burs hesabına yatırılmıştı'dedi

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2800451/kampuse-giris-bedelleri-aciklandi