SAÜ'den 'Sosyalleşmede farkındalık' toplantısı

SAÜ Öğretim Görevlisi Doç. Dr. M. Zafer Danış danışmanlığında projelerini yürüttüklerini söyleyen SAÜ Sosyal Hizmet Bölümü 4. sınıf öğrencileri, yaşlılarla sosyal hizmet dersi kapsamında "sosyalleşmede farkındalık yaratmak" projesi ile 50 yaş ve üzeri hanımlarla bir araya geldi.

Başlarında grup liderleri Kübranur Koper'in bulunduğu 5 kişilik Sosyal Hizmet Bölümü 4. Sınıf öğrencileri Melike Ünlü, Cansel Çolak, Seda Yiğit ve Sevinç Çavuş amaçlarının yaşlılarla daha mutlu ve refah bir sosyal topluma ulaşma yolunda birlikte çaba sarf etmek olduğunu belirtti.

Düzenledikleri toplantı sonrası Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü de makamında ziyaret eden öğrenciler projeleri hakkında bilgiler vererek Başkan Öztürk'e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Bu projenin danışmanlığını üstlenen SAÜ Öğretim Görevlisi Doç. Dr. M. Zafer Danış'a ve Sosyal Hizmet Bölümü öğrencilerine böylesi örnek teşkil edilecek güzel bir proje hazırladıklarından dolayı teşekkür ederek tebrik eden Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk bu ve buna benzer projelerde imkanlar ölçüsünde her daim desteğe ve yardıma hazır olduklarını belirterek emeği geçenlerin bu başarılı çalışmalarının devamını diledi.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2801724/sauden-sosyallesmede-farkindalik-toplantisi