Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya
HERKES O İĞRENÇ OLAYI KONUŞTU

Kocaali'de barınakta kafesinde baygın bulunan ve kurtarılamayan dişi köpeğin şiddetli tecavüz sonucu öldüğü belirlendi. Olay büyük tepkilere neden oldu.

Yenisakarya
KORKUTAN DEPREM

Hendek ilçesinde dün 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Çevre iller ile İstanbul'da d ahissedilen depremde ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşanmazken vatandaşlarda büyük paniğe yol açtı.

Sakaryahalk
O ZANLI ENSELENDİ

Sakarya'nın tanınmış ailelerinden Kurtuluş ailesinin İzmir'de yaşayan oğulları Ahmet Kurtuluş'u kendine polis süsü vererek evinde öldüren şüpheli özel ekip tarafından gözaltına alındı. Gözaltında sorgulanan şüpheli olayda kullandığı silahının yerini de polise söyledi.

Yenigün
DEPREM KORKUTTU!

Hendek İlçesi'nde dün saat 16.08'de meydana gelen 4.7 şiddetindeki deprem, başta Hendek olmak üzere hissedildiği diğer ilçelerle Sakarya il merkezinde de korkuya yol açmaya yetti.

Adapazarı Akşam Haberleri
NERDE O ESKİ BAYRAMLAR?

Bayramın gelmesi ile birlikte yüzlerinin bir nebze olsun güleceğine inanan Sakaryalı esnaf yine hüsrana uğradı. Kan ağlayan esnaf, "Bayram gelmiş neyime. Satışlarçok düşük. Nerede o eski bayramlar?" dedi.

Adapostası
ÇARŞI-PAZARDA KURU KALABALIK

Ramazan Bayramı arifesinde çarşı pazarda bayram alışverişi telaşı devam ediyor. Ancak kılık kıyafetlerideki yüksek etiket fiyatları vatandaşın evine boş dönmesine neden oluyor.

Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2801735/yerel-gazetelerde-bugun