Vali Büyük'ten son veda Hendek'e

İnci, "Yeni görev yerinizde başarılarınızın devamını dilerim"
İlk önce Hendek Kaymakamlığı'nı ziyaret eden Vali Mustafa Büyük daha sonra Hendek Belediyesi'ni ziyaret etti. Hendek Belediyesi Çocuk bandosu tarafından kapıda karşılanan Vali Mustafa Büyük'e Hendeklilerin ilgisi de yoğun oldu.

Belediye önünde toplu resim çekilmesinin ardındanBelediye başkanlığı makamına çıkan Büyük'e Hendek Belediye başkanı Ali İnci, "Sizler devletimizin valisi olarak ülkenin değişik yörelerinde görev ifa ediyorsunuz. Sakarya'da birlikte kamu görevi yaptık. Hendek 2. OSB adına çalışmalarınız ve üstün gayretleriniz bizleri ziyadesi ile mutlu etmiştir.Yeni görev yapacak olduğunuz Adana ilinde degörevinizde başarılarınızın devamını dilerim. " diye konuştu. İnci, Vali Mustafa Büyük'e Bayraktepe motifli tablo, vazo ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği'nin yayımladığı"Şehir ve İnsan"adlıkitabı hediye etti.

"Adana'da da bir kapınız olduğunu lütfen unutmayın"

Vali Mustafa Büyük'te Sakarya ve Hendek'de çok güzel işler yaptıklarını ifade ederek, "Hiç kimseyi kırmamaya büyük önem gösterdim. Sorunları birlikte masaya yatırdık ve çözüm yollarını birlikte oluşturduk. Bu her faniye nasip olmaz. Verdiğiniz desteğe teşekkür ediyor ve şahsınızda tüm ilçe halkına selamlarımı yolluyorum. İnşallah Pazartesi günü yeni görev yerim Adana'ya gideceğim ve görevime başlayacağım. SizlerAdana' da bir kapınız olduğunu unutmayın" Diyerek veda konuşması yaptı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2802206/vali-buyukten-son-veda-hendeke