Sapancaspor 6 da 6 yaptı

Anttenör Osman Başer yönetiminde oynadığı tüm maçları farklı skorlarla galibiyet serisine devam eden Sapanca spor Sakarya Amatör liginde namağlup tek takım olmanın avantajıyla çıktığı maça birçok Futbolcunun rahatsız olması Antrönör Osman Başer endişelendiriyordu..
Ama Sapancaspor sapasağlam dı havanın da güzel olması sebebiyle yaklaşık bin kişinin izlediği maçı bayanlar da izlediler.
Sapancaspor'un vazgeçilmez Haramiler taraftarı da maç boyunca maçta tezerühat yaptı.
Maça hızlı başlayan taraf Sapanca spor oldu. Sağ kanattan aldığı topla ceza sahasına giren Celal ceza sahası içinde düşürülmesi sonucunda hakem penaltı noktasını gösterdi.
16. dakikada Erhan penaltı vuruşunu golle çevirmesiyle 1-0 öne geçen Sapanca spor un baskıları sonuç vermedi.
Rakip takımında cılız atakları sonuç vermeyince ilk yarı skoru 1-0 biten karşılaşmanın ikinci yarısına hızlı başlayan Sapancaspor atak üstüne atak yaptı.
72. dakikada sağ taraftan yapılan ortaya bu maçın en formda oyuncusu olduğunu kabul ettiren 9sırt formasını giyen Çağlar gelen ortaya fasonlu vurduğu kafayla dönerek giden top sol üst köşeden fillerle buluşturdu 2-0 .
Maça daha da asılan Sapanca,Çağlar ile birlikte yıldızı parlayan 11 numara sırt formasını giyen Tanju 3 kişiyi geçtikten sonra vurduğu top edata bazuka gibi filelerle buluşturdu.
3-0olan maçta ataklarına devam eden Sapanca spor 90ncı dakikada Çağlar'ın aldığı topla ceza sahası içinde dürülmesi hakemin penaltı noktasını gösterdi Penaltı atışını 17 sırt formasını giyen Atakan penaltı atışınıgolle çeviremedi
Maçın 18 dakikasında Nurosmaniye sporun atrönörü penaltı düdüğüne itiraz etmesi hakem tarafından cezalandırılarak saha dışına çıkarıldı.

*Bahattin Tıknaz Sapanca'dan yazdı.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2802299/sapancaspor-6-da-6-yapti