Adapazarı'nda kapalı yol yok

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Karla Mücadele ekipleri yoğun kar yağışı nedeniyle şehir merkezi ve mahallelerde yol açma çalışmalarını sabaha kadar sürdürdü. Toplam 12 kepçe ve 1 greyderle hizmet veren ekipler don olaylarına karşı da tuzlama kamyonlarını hazır bulundurdu.

Aralıksız yağan kar yağışı nedeniyle Fen İşleri Müdürlüğü mahallelerde kepçe ve greyderlerle yol açma çalışması yaparken yaya yolları için oluşturulan "Kürekli Kar Temizleme Timi" cadde ve sokaklarda biriken kar temizleme çalışmalarını, aralıksız sürdürdü. Çalışmalarından dolayı Adapazarı Belediyesi'ne teşekkür eden Korucuk Mahallesi Muhtarı Cüneyt Ulu, "Adapazarı Belediyesi Karla Mücadele ekiplerine gece boyunca mahallemizde yaptıkları çalışmadan dolayı teşekkür ediyoruz. Şuan itibarıyla mahallemizde kapalı yolumuz bulunmuyor" dedi.

NÖBET SÜRÜYOR

Adapazarı Belediyesi Karla Mücadele Ekipleri bu gece de nöbette olacak. Vatandaşlar belediyenin 277 54 65 numaralı telefonunu arayarak nöbetçi karla mücadele ekiplerinden yardım isteyebilecek.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2803037/adapazarinda-kapali-yol-yok