Cumhuriyet anaokulun'dan müthiş gösteri

Akyazı Cumhuriyet Anaokulu öğrencileri bu yıl ikincisi düzenlenen muhteşem bir gece ile okullarına veda etti. Akyazı Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılan veda gecesi tam anlamı ile mükemmeldi. Veda gecesi saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesi ile başladı.

Gecede konuşan Okul Müdürü Fethi Çabukoğlu okul öncesi eğitimin önemine değinerek, eğitilen çocukların neler yapabileceğini bu gece hep birlikte göreceğiz diyerek geceye katılan davetliler ile çocukları hazırlayan öğretmenlerine teşekkür etti.

Gecede ilk olarak okul bandosu bir konser verdi. Halk oyunları,bale grubu,Vals gösterisi,Grease müzikali,Afrika dansı,Kano dansı,Bale grubu 6(yaş),Kovboylar,Sorry Sorry gösterisi,Lirik dans,Japon dansı,Bayrak gösterileri,Eurovision 2012,Salsa gösterisi,Temiz Türkçe,İspanyol dansı,Askerler,İngilizce koro ve muhteşem kom peti gösterileri ile final yapıldı.
Gecede yaklaşık 154 ana okulu öğrencisi görev aldı

Programın en anlamlı bölümüdağlıca da şehit olan 13 askerin gösterisi izleyenlere o günün tekrar yaşattı,

Büyük bir kalabalık davetlinin salonu doldurduğu geceye Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, , İlçe Milli Eğitim şube müdürleri Recep Özdemir ve Muammer Yücel, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı ve çok sayıda davetliler katıldı.
Alaattin ONUR

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2803224/cumhuriyet-anaokulundan-muthis-gosteri