Avrupa Proje Festivali'nde hazırlıklar başladı

İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü AB Proje ve Koordinasyon Biriminin 27/11/2012 tarih ve 8097 sayılı "Avrupa Proje Festivali" konulu yazılarında;

"Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın himayelerinde ve teşrifleriyle, 14 Aralık 2012 tarihinde İstanbul'da Marmara Bölgesi illerinde yer alan proje yararlanıcısı kurum ve kuruluşların projelerini sergileyecekleri bir festival düzenlenecektir. Festivalde proje yürütücüsü kurum ve kuruluşlar yapacakları stand çalışmalarında festival ziyaretçilerine tecrübelerini aktaracak, yürüttükleri projeler sayesinde edindikleri kazanımları paylaşacaklardır.

Bu kapsamda;

1-Daha önce Hayatboyu Öğrenme veya Gençlik programları kapsamında proje yapmamış,
2-Hayatboyu Öğrene ve/veya Gençlik Programları kapsamındaki herhangi bir alt program veya eylemde çalışma yapmak isteyen ancak bu konuda yeterli bilgisi olan/olmayan ve yapılmış proje örneklerini doğrudan yürütücüsünden öğrenmek isteyen kişilerin katılmasında fayda mütalaa edilmektedir.

İlimizin Hayatboyu Öğrenme ve Gençlik Programlarından yararlanma potansiyelini artıracağı ön görülen festivale anılan hedef kitlenin katılımı büyük önem arz etmektedir. Festivale katılmasını öngördüğünüz kişinin gerekli bilgilerini (adı-soyadı, kurum adı, görevi, cep telefonu, e-posta adresi) 5 Aralık 2012 tarihine kadaradresine gönderilmesi gerekmektedir. Festivalin gerçekleşeceği yer dahil detaylı bilgiler, ilgili kişilerin e-posta adresine doğrudan gönderilecektir. Festival programı Ek'te sunulmuştur" denilmektedir.

TÜRK ULUSAL AJANSI BÖLGESEL AVRUP PROJE FESTİVALİ 14 Aralık 2012 ? İstanbul PROGRAM

10:30 Festivalin Resmi Açılışı
Sahne Gösterileri
- Edirne Mustafa Necati İÖO, Ritm Grubu
- İBB, Engelli Öğrencilerin Film Gösterimi
- Zeytinburnu EML, Rölyef Çalışma Gösterisi
- Edirne Zübeyde Hanım İÖO, Ebru Gösterisi
(Aperatif Öğle Yemeği İkramı ve Kokteyl) roje Standlarının gezilmesi ve bilgi paylaşımı
17:00 Kapanış

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2803635/avrupa-proje-festivalinde-hazirliklar-basladi