Maç bitti saha karıştı..O anlar

2. Amatör Küme Pamukova Grubunun lideri Mekecespor, Mekece Stadında Kemaliyespor ile karşı karşıya geldi. Mekecespor maçın daha 10uncu saniyesinde 1-0 öne geçti.

İkinci yarıda saha karıştı. Kemaliyespor dan 3 futbolcu kırmızı kart gördü. Kemaliyespor yöneticisi maçın hakemi Vedat Duman tarafından tribüne gönderildi. Maçın orta hakemi Vedat Duman karşılaşmada kontrolü kaybetti ve tepki çekti.Çıkan olayları Jandarma önledi.

Amatör kümenin en erken golü..

Mekecespor daha maçın 10?uncu saniyesinde Vasfi?nin attığı golle 1-0 öne geçti. Golden sonra iki takımda yakaladığı fırsatları değerlendiremezken, karşılaşmanın 42.Dakikasın da Kemaliyesporlu futbolcunun rakip ceza sahasında düşürülmesine devam kararı veren hakeme futbolcular ve yöneticiler tepki gösterdi ilk yarı Mekecesporun 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci yarıda olaylarve kırmızı kartlar..

İkinci yarıya daha atak futbol ile başlayan Kemaliyespor aradığı golü bir türlü bulamadı. Hakemin kararlarına tepki gösteren Kemaliyesporlu futbolcular ve yöneticiler 65. Dakikada hakemin üstüne yürüyünce saha bir anada karıştı. Tribünden sahaya giren taraftarlarda olaylara karışınca yeşil sahada arbede yaşandı. Olayları büyümeden önleyen Jandarmanın aldığı güvenlik tedbiri sonrası, karşılaşmanın hakemi Kemaliyespor dan Mehmeti kırmızı kartla oyun dışı bıraktı.Olayların yatıştırılması sonrası tekrar başlayan karşılaşmada 74. Dakikada bu kez Kemaliyespor dan Ali gördüğü kırmızı kartla oyun dışı kalırkenKemaliyesporlu bir yönetici de tribüne gönderildi. Sahada dokuz kişi mücadele etmek zorunda kalan Kemaliyespor 78. Dakikada Aziz?in hafif sol çaprazdan yaklaşık 30 metreden topa mükemmel vuruşu ile top uzak direğe çarpıp ağlarla buluştu 1-1.

Mekecespor galibiyeti 90+2 de yakaladı..

Golden sora Mekecespor galibiyet için yüklendiKarşılaşmanın hakemi maçın sonuna4 dakika ilave etti. Uzatmaların 2. Dakikasında 90+2 de Mekecesporun galibiyet golü geldi. Kaleciden dönen topu kale direği dibinde Mücahit kaleye gönderdi ve Mekecespor 2-1 öne geçti. Golden sonra Kemaliyesporlu futbolcular uzun süre yan hakeme pozisyonun ofsayt olduğu gerekçesi ile itiraz etti. Karşılaşma 2-1 Mekecesporun üstünlüğü ile sona erdi.

Karşılaşma sonrası olaylar..

LKarşılaşma sonun da Kemaliyesporlu futbolcular maçın hakemlerine tepki gösterince, karşılaşmanın hakemi Kemaliyespor dan Mustafaya kırmızı kart gösterdi. Jandarmaların aldığı geniş güvenlik önlemi ile soyunma odasına giden hakemlere taraftarlarda tepki gösterdi.Hakemlerin soyunma odasına girmesinden sonra bu defa iki takım futbolcuları ve yöneticileri arasında arbede çıktı. Jandarma olaylara anında müdahale ederek büyümesini önledi.( Pamukovahalk)

Mekecespor: 2Kemaliyespor: 1

Saha:Mekece

Hakemler:Vedat Duman-Yunus Aytekin Atabek-Berkay Aykın

Mekecespor: Oğuzhan** Faruk** B.Ekrem** (Fatih) Oğuz** Semihcan** Vasfi** Yasin** (Murat**) Oktay*** İsmail** (Erman**) Mücahit** B.Şahin**

Kemaliyespor:Uğur** Kadir** Ramazan** (Yasin**) Ali** Mehmet** Mustafa** Mücahit** Gökhan** ( Zabit) Mustafa Kaya** Yunus Emre** Aziz***

Goller;

Mekecespor:Vasfi (Dak.1)- Mücahit ( Dak.90+2)

Kemaliyespor:Aziz (Dak.78)

Kırmızı Kartlar:

Kemaliyespor:Mehmet (Dak.66) Ali (Dak.78) Mustafa(Dak.90+4

Saha böyle karıştı. İşte o anlar

Haberin Videosu

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2803939/mac-bitti-saha-karistio-anlar