Yılmaz ''Üstümüze düşen görevi en iyi şekilde yapacağız''

Kongreye Sakarya İl başkanı Cemal Can,il başkan yardımcıların dan Hüdaverdi Kervankıran, Selami Yılmaz, Hüseyin Yüsküp, Cemil Kaya, Adapazarı İlçe Başkanı Eray Yeşilçimen, Arifiye İlçe Başkanı Abdurrahman Taş, Pamukova İlçe Başkanı Orhan Sever, Eski İl Başkanlarından Ali Uzun, Genel Merkez basın somrulusu Metin Demir ve çok sayıda partili katıldı.

Kongrede konuşma yapan İl Başkanı Cemal Can: ''Göreve geldiğimiz günden bu güne revizyon çalışmalarında ve teşkilatlama da oldukça önemli adımlar attık. Erenler ilçe kongremizin yapılması bu önemli adımlardan bir tanesidir partimizin kurulduğu günden bu güne Sakarya'mızın Erenler ilçesinde ilk defa kongreli bir ilçe başkanımız oluyor.

Bu vesileyle bu gün bizler için çok önemlidir. Şunu çok iyi idrak etmeliyizki artık BBP hızla ivme kazanmaktadır. Önümüzde hiç bir engel yoktur.

Devir Büyük Birlik Partisinin devridir 1 kasım 2015 seçimlerde partimizin Sakarya sıralaması6 iken şuanda 4 sıraya yükselmiş durumda gözükmektedir.

2019 yerel seçimlerine kadar partimizi zirveye taşıyacağımıza inancımız tamdır.

Erenler ilçe başkanımız tecrübeli ve usta teşkilatçılğı ile tanıdığımız partimizin önde gelen isimlerindendir.

Bu sebeple kendisin den beklentilerimiz de yüksektir. Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Tekrara hayırlı uğurlu olsun diyor hepinize saygı ve hürmetlerimi sunuyorum'' dedi

Tek liste ile yapılan seçim de başkanlığı seçilen Eyüp Yılmaz ise ''Görev şahsıma ilk tevdi edildiği günde söylediğim gibi partimizin bayrağını Erenler ilçemizin 33 mahallesinde dalgalandıracağız demiştik. Rabbim nasip etti referandum çalışmalarında bütün mahellerimiz de.

Büyük Birlik Partisi olarak üstümüze düşeni en iyi şekilde yaptık yapmaya da devam edeceğiz.

Bundan sonraki hedefimiz 2019 yerel seçimlerine en iyişekilde hazırlanmak ve seçimi kazanmaktır yönetim kurulu üyelerimi ve ekibimin tamamına güvenim tamdır.

Rabbim mahçup etmesin bizleri muzaffer kılsın inşallah. Başta il başkanım Cemal Can olmak üzere kongremize katılan tüm dava arkadaşlarım ve müsafirlerimize teşekkürlerimi sunuyor hepinizi Allah CCemenet ediyorum'' dedi

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2805020/yilmaz-ustumuze-dusen-gorevi-en-iyi-sekilde-yapacagiz