Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya
TANK PALET'E YENİ ÖNERGE

Cumhuriyet Halk Partisi Grubu, Tank Palet Fabrikası'nın özelleştirme sürecinin aydınlatılması için araştırma komisyonu kurulmasını talep etti. Önerge TBMM başkanlığına sunuldu.

Sakaryahalk
BİR KIL BİR YAŞAM

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit Şube Müdürlüğü kapılarını özel izinle birlikte Sakaryahalk'a açtı. Olayların aydınlatılmasında büyük görev üstlenen şubede en küçük ayrıntı bile bazen günler süren çalışma gerektiriyor.

Yenisakarya
KARNE HEYECANI

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının 1. Kanaat Dönemi bugün sona eriyor. Sakarya'da 186 bin öğrenci ve 11 bin öğretmen bugün karne töreni ardından yarıyıl tatiline çıkacak.

Adapazarı Akşam Haberleri
BİREYSEL İSTİFALAR OLABİLİR

MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Sakarya'da sadece Taraklı'da aday çıkartacak olmalarının seçim çalışmalarını etkilemeyeceğini belirtti. Akar, "Bireysel istifalar yaşanabilir ancak bu yaşansa bile sayının çok fazla olmayacağını biliyoruz" dedi.

Yenigün
İŞÇİDEN DEV MİTİNG

Tank Palet Fabrikası'nın (1.Ana Bakım Merkez Komutanlığı) özelleştirme kapsamında 25 yıllığına BMC'ye verilmesine tepki göstermek amacıyla, yarın Gar Meydanı'nda binlerce çalışanın katılımı ile dev bir miting yapılacak.

Adapostası
YEREL SİYASETTE KADININ ADI YOK!

Kadınlar, iş hayatında, sosyal hayatta varlığını güçlendirse de, siyasette yer bu bir türlü bulamıyor. Yerel siyasette hala kadının adı yok. Kadın örgütleri bu duruma tepkili.

Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2805350/yerel-gazetelerde-bugun