Karısı trafik kazasında ölen baba kayıp kızını arıyor

Pamukova da yaşayan ve iki yıl önce İlçe merkezinden geçen D-650 karayolundan karşıya geçerken otobüsün çarpması sonucu hayatını kaybeden Cemile Yeltekin in eşi üç çocuk babası İlyas Yeltekin, 30 Haziran 2015 de 16 yaşındaki kızı Rabia Yeltekin?inkomşularının oğlu Emrah G. tarafından kaçırıldığını ve çocuğunun bulunması için BeyazTV de yayınlanan programına katıldı.

Baba İlyas Yeltekin ve 16 yaşındaki Rabia Yeltekinin teyzesİAynur ile Beyaz TV de yayınlanan Ebru Gediz İle Yeni Baştan programına katılarak, Rabia Yeltekinin komşularının oğlu Emrah G. tarafından 30 Haziran 2015 günü kaçırıldığını ifade ederek, Rabianın bulunmasını istediler.

Kızının öğretmen olacağını söyleyen üç çocuk babası İlyas Yeltekin, eşinin trafik kazasında ölükten sonra,Kızı Rabia ve oğlu ile kaldığını, diğer kızının ise evli olduğunu ifade ederek, Kızım daha 16 yaşındaydı. Okula gidiyordu ve öğretmen olacaktı. Kızımı kaçıran aile 30 Hazirandan bu yana Pamukova da yokdedi.

İlyas Yeltekin Kızım Evde her işte yardımcı olurdu. Benim en büyük desteğimdi..Ben onun okumasını istiyordum. Okuyacak öğretmen olacaktı. Annelerinin yokluğunu hissettirmemek için çabaladım. Ben kızımı istiyorumdiyerek göz yaşlarına hakim olamadı..

Pamukovahalk.com

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2805910/karisi-trafik-kazasinda-olen-baba-kayip-kizini-ariyor