İşte istifa edenler TAM LİSTE

12 Haziran Genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak isteyen Sivil Toplum Örgütü başkanları, genel müdürlerin 10Mart Perşembe gününe kadar görevlerin ayrılmaları veya emekli olmaları gerekiyor..

Bu süreçte de medyabar.com veseçim54.comolarak görevlerinden ayrılanları gün günistifaları elimize ulaştıkca sizlere ulaştıkca ileteceğiz...

08 MART SALI ...

EKREM YÜCE
Çaykur Genel Müdürü Ekrem Yüce emekliye ayrıldı.Ekrem Yüce AK Partiden milletvekili aday adaylığını açıklayacak.

SEDAT AYDIN
İlimizin eski Sağlık il Müdürü Doktor Sedat Aydın'da görevinden istifa etti. Aydın AK Partiden milletvekili aday adayı olacak..

9 MART ÇARŞAMBA

AKGÜN ALTUĞ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ AK Partide milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti...

SEVDA YILMAZ

Bayındırlık Bakanlığı Proje Daire Başkanlığı Detay Araştırma ve İnceleme Şube Müdürü Sevda Uyanır, AK Partiden Milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti...(Uyanır 2007 seçimlerinde de aday adayı olmuştu)

10 MART PERŞEMBE

SEVDA GÜRSEL

Sakarya İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Sevda Gürsel, Ak Partiden Milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti.

LÜTFULLAH GÜRSOY

Sakarya Vali Yardımcısı Lütfullah Gürsoy görevinden ayrıldı. Gürsoy'un CHP'den milletvekili aday adayı olmak üzere istifa ettiği söyleniyor

MEHMET SAİT DOĞAN

Sakarya Üniversitesi'nde görevli Prof. Dr. Mehmet Sait Doğan'da memleketi Adıyaman'dan milletvekili aday adaylığı içinSakaryaÜniversitesi'ndeki görevinden ayrıldı. Doğan Ak Partiden aday adayı olacak.

ENGİN ÖZKOÇ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Engin Özkoç istifasını verdi. ÖzkoçCHP'den aday adayı olacak

Prof.Dr. Recai COŞKUN

SAÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Recai Coşkun görevinden istifa etti. Coşkun MHP'denSakarya milletvekili aday adayı olacak.

ZİYA CEVHERLİ

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, AK Parti'den Milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti.

ALİ ARIDURU

Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürü Ali Arıduru-AK Partiden Sakarya Milletvekili aday adayı

TURALİ ERASLAN

Uzm.DR.Turali Eraslan Sakarya Eğitim ve Araştırma hHastanesine istifasını vererek ve AK Partiden adayığını koymuştur.

PROF.DR.SUAT CEBECİ
Sakarya Üniversitesinde görevli öğretim üyesi Prof. Dr. Suat Cebeci AK Partidenmilletvekili adayı olabilmek için görevinden ayrıldı.

Ernur Toç
Adapazarı Kent Konseyi Sekreteri Ernur Toç

Esat Pınarbaşı

AKP'de 2007 seçimlerinde 6. sıradan milletvekili adayı olan Esat Pınarbaşı, 12 Haziran'da yeniden aday olabilmek için Artvin Üniversitesi'ndeki görevinden istifa etti.

Tuncay Karartı
Türkiye Futbol Federasyonu Mali İşlerden Sorumlu Üyesi Tuncay Karartı, Ak Parti Milletvekili aday adaylığı için istifa etti

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2806047/iste-istifa-edenler-tam-liste