Eşek arıları öldürüyordu

Nurettin Eryılmaz'in haberine göre;

Balık Tutkunları Derneği eski Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Beriş, Tepkum Mahallesi'nde Marmara Depreminden kalma evinin yıkılması sırasında eşek arıların saldırısına uğradı. Hasarlı binanın yıkımı sırasında tahtaların arasına yuva yapan eşek arıları Şenol Beriş'i hastanelik etti.

Bir anda saldırdılar

Başına gelen olayı Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi'ne anlatan Beriş, "Tepekum Mahallesi'ndeki evimin yıkımı için gelmiştim. Binanın çatısına çıktığım sırada bir eşek arısı üzerime doğru geldi. Daha sonra tahtalar arasına kümelenmiş bir grup eşek arısı daha toplu olarak saldırdı. Vücudumun her yerini soktular. Neye uğradığımı şaşırdım. Merdivenlere tutunarak çatıdan inmeye çalıştım. Hemen 112 Acil hattını arayarak durumu anlattım. Ambulansla hastaneye kaldırdılar. Her yerim şişmişti. Hastanede 24 saat müşahede altında kaldım" dedi.

'Allah çocuklarıma bağışladı'

Yaşadığı şaşkınlığı hala üzerinden atamayan Beriş, "Tedavim yapıldı ancak hala gözetim altındayım. İlaç tedavisi devam ediyor. Neyse ki o sırada panik yapmadım ve ambulansa haber verebildim. Panik yapsaydım çatıdan düşüp ölebilirdim. Verilmiş sadakam varmış, Allah çocuklarıma bağışladı" şeklinde konuştu.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2806276/esek-arilari-olduruyordu