Orada ne işiniz vardı diye sormazlar mı?

Yenigün Gazetesi'nde yayınlanan habere göre ASKF Başkanı Hüseyin Kama yanında Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan ile İtalyan kampından giderlerken bulundukları otomobilin kaza yapması sonucu ölümden döndüler.
Gazete haberi şöyle..
ASKF Başkanı Hüseyin Kama ile Futbol il Temsilcisi Ali Arslan, dün öglen saatlerinde Sapanca'daki İtalyan Tesislerine giderken Hacı Mercan Yokuşunda kaza geçirdiler.
Karşı yönden gelen araçın çarpması sonucunda Ali Arslan'ın kullandığı araçın hava yastıkları açılınca Kama ve Arslan'dakazayı yara almadan atlattılar. Maddi hasarın meydana geldiği trafik kazasını yara almadan atlattılar.

ASKF Başkanı Hüseyin Kama'nınİtalyan Tesislerinin ASKF'ye verildigi söylentilerinin ayyuka çıktığı bir dönemde bu tesislere gitmesi manidar karşılanıyor
Her ne kadar Sapanca Belediyesi bu konuda çıkan haberlere tepki göstersede ASKF Başkanı Kama'nın İtalyan Kampı'ya gitmesi kafalarda soru işareti bıraktı..
Şimdi herkes bir yanda ASKF Başkanının aklından geçenleri merak ederken, diğer yandan ise Sapanca Belediyesinin bu konudaki tavrının nasıl olacağı Sapanca'da konuşuluyor

Bahattin Tıknaz Sapanca'dan yazdı

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2806492/orada-ne-isiniz-vardi-diye-sormazlar-mi