Sevgi Mektebi Derneği buluşması..

Programın ilki yazar Rahim Er'in 12 temmuz Cuma bugün günü saat 14:00 da Erenler Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi. 
Programlarda Sevgili Peygamberimizi kaset ve kitaplarla tüm kitlelere severek anlatan Sevgili Peygamberim kitabının ve Osmanlı Milletler Topluluğu, Örsteki Ülke Türkiye, Hayatın Rengi İnsan kitaplarının yazarı RAHİM ER katılımcılara sorular sorarak Peygamber efendimizin hayatından kesitler sundu. Çocukların sorulan sorulara doğru cevap vermesi Yazar Rahim Er'i oldukça memnun etti. Katılımcıların sorularını cevaplayan Er kitaplarını imzaladı ve dernek başkanı ile Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüceyi ziyaret ederek yaz kursu öğrencisi Mehmet Emin ile imzalı kitabını hediye etti. Er Büyükşehir belediye Başkanı Ekrem Yüce ile sohbetinin ardından şehrimizden ayrıldı. 
Program gelecek hafta itibariyle gazetede çıkan şiir tadında yazılarından dolayı sütunu "Sevgi Köşesi" adıyla anılan, çizgi roman karakteri Çekirge Çetin ile gönüllere taht kuran, Divanyolu dergisini çıkaran ve Sen İstanbul Olsaydın, Bul Beni, Ilık Pembe kitaplarının yazarı MUAMMER ERKUL, Ulusal ve uluslararası birçok eğitim teknolojileri konferansına konuşmacı olarak katılan, gençlere ve ebeveynlere yönelik kitaplar yazan, Anlıyorum Ama Konuşamıyorum, İngilizce No Problem, Nasıl Fenomen Oldum, Nasıl Kahraman Oldum ve Şimdi Gözlerini Açabilirsin kitaplarının yazarı SALİH UYAN, TGRT'de evliyaların hayatını anlatan filmlerde yapımcı ve yönetmenlik yapan ve bant tiyatrolarda emeği geçen, şimdilerde çocuk kitapları ve romanlarında o maneviyatı sürdüren Ayşe ile Ömer, Nene Hatun, Menkıbelerle Yaşamak, Bir Güzel Eyleyen Var, Aşkın Efendisine kitaplarının yazarı RAGIP KARADAYI ve en son Diriliş Ertuğrul'da rol alan, Ragıp Karadayı'nın yapımcılığını yaptığı Akşemseddin filminde Hasan Ağa ile gönüllere taht kuran sinema sanatçısı RECEP CİNİSLİ söyleşi gerçekleştirecekler ve kitaplarını imzalayacaklar....
Program ile çocuklar, gençler ve ailelerin tanınmış yazarlar ile birebir tanışması, hoşsohbet etmesi ve kitaplıklarına en az 4 imzalı kitap koleksiyonu oluşturmalarının sağlanması hedefleniyor. Dernek yöneticileri tüm Sakaryalıları programlara davet ettiklerini ve katılmaları temennisinde bulunarak programların hayırlara vesile olmasını dilediklerini ifade ettiler.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2951914/sevgi-mektebi-dernegi-bulusmasi