Yerel gazetelerde bugün...

BİZİM SAKARYA

SERDİVAN'DA AFET ALARMI

Serdivan Beldiye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan'da afet riski oluşturan derelerin ıslahıyla ilgili çalışmalara en kısa sürede başlanacağını bildirdi.

YENİ SAKARYA 

SAKARYA'NIN İHRACAT POTANSİYELİ ARTACAK 

SATSO Heyeti Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Başkanı Nail Olpak'ı İstanbul'da ziyaret etti. Başkan Akgün Altuğ, Sakarya'nın Türkiye ekonomisine büyü katkı sağladığına vurgu yaparak, ''DEİK ile işbirliğinin  Sakarya ihracatının gelişmesi ve hedef pazarlara ulaşma anlamında büyük katkı sağlayacağına inanıyorum'' dedi.

SAKARYA HALK

O TAŞ OCAĞI İSYANI BÜYÜYOR

Pamukova'da yeni açılması planlanan taş ocağı, bölge halkını isyan ettirdi.Sayıları her geçen gün artan taş ocaklarına tepki gösteren halkın feryadını duymayan Sakarya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ise kısa adı ÇED olan ''Çevresel Etki Değerlendirmesi'ne gerek yok '' diyerek tartışmaların fitilini ateşleyen bir karara imza attı.Öte yandan bunca tepkiye rağmen ''ÇED lazım değil'' kararı kafalarda soru işaretine neden oldu.

SAKARYA YENİGÜN

DSİ SERDİVAN'A EL ATTI

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın ilçede 'Afet Riski' oluşturan dere ve su kaynaklarına yönelik çözüm kapsamında hazırladığı rapor başta DSİ olmak üzere ilgili kurumları harekete geçirmeye yetti.

ADA POSTASI

İHRACAT ARTACAK 

SATSO Sakarya'nın ihracat potansiyelini artırmak adına, DEİK ile işbirliği protokolü imzaladı. SATSO Başkanı Akgün Altuğ, ''DEİK ile yapılan işbirliği Sakarya ihracatının gelişmesi ve hedef pazarlara ulaşma anlamında büyük katkı sağlayacak'' dedi

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2951993/yerel-gazetelerde-bugun