Hendek yardım TIR'larını dualarla uğurladı

HENDEK HALKI YİNE ÖRNEK OLDU
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu destekte bulunan kişilere teşekkür ettiği konuşmasında, " Hendek halkının duyarlılığının ve yardımseverliğinin her alanda tekrar tezahür etmesini duyurmak adına bir araya geldik. Hendek Belediyesi'nin katkıları ile Düzce köyleri, Akçakoca, Cumayeri, Gümüşova ve Kocaali'nin bir kısmında gerçekleşen afetin yaralarının sarılması, oradaki vatandaşlarımızın yaşadığı mağduriyetlerin bir nebze de olsa giderilmesi adına Hendek'te faaliyet gösteren firmalarımızın ve Hendek halkının yardımların ilgili yerlere ulaştırılması için burada toplandık. Destek veren firmalarımıza ve Hendek halkına teşekkür ediyoruz" dedi.

DUALARLA YOLA ÇIKTI
Babaoğlu, " Özellikle yardımsever Hendek halkına ihtiyaçlarının fazlasını paylaştıkları ve ürünlerinin bir kısmını ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bağışlayan firmalarımız Sakasu, Hayatsu, Turkuaz, Oba Makarna, Akova Un Fabrikası, Başar Un, Çamlıca Kooperatifi ve 14 Nolu Kooperatifimize göndermiş oldukları araçlardan dolayı teşekkür ediyoruz. Yardım kampanyasında bize destek olan belediye personelimize de katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Allah yardımlarınızı kabul eylesin " dedi.   Yapılan duanın ardından yardım TIR'ları yola çıktı. 

Düzenlenen törene Başkan Babaoğlu'nun yanı sıra Başkan Yardımcıları Hüdaverdi Bahadır ve Fatih Öztürk, Belediye Meclis Üyeleri, daire amirleri, Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Gürbüz ve yönetimi ile vatandaşlar katıldı. 
 

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2952022/hendek-yardim-tirlarini-dualarla-ugurladi