Karaosmanoğlu'nu da ziyaret etmiş

   Rizeli Davut Güloğlu ile daha önce Çaykur Genel Müdürlüğü yapan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin eski dost olduğu, Rize'de sık sık bir araya geldikleri, Güloğlu'nun son olarak 16 Mayıs'ta Ekrem Yüce'yi Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nde ziyaret ettiği bilinen bir gerçek. 

Bu ziyaretin hemen ardından Davut Güloğlu'nun oğlu Cengizhan Güloğlu Sakarya Büyükşehir Belediyesinde kendine kadro bulmuş ve Özel Kalem Müdürü Yardımcılığına getirilmişti. Meğer Sanatçı Güloğlu ve oğul Güloğlu'nun Büyükşehir Belediye Başkanlarına ziyaretleri bundan çok eskisine dayanıyormuş. 

 Öyle ki, Medyabar.com'un haberinden sonra Türkiye gündemine oturan baba oğlun  birlikte Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu da ziyaret ettiği ortaya çıktı. 6 yıl önce Gebze Hizmet Binasında gerçekleşen ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, "Güloğlu'nun gönlümdeki yeri her zaman ayrı" ifadelerini kullanmış.

 Sakarya'da Ekrem Yüce ziyaretini oğluna iş istemek için gerçekleştirdiği dilden dile dolaşan Güloğlu'nun yaklaşık 6 yıl önce Kocaeli Büyükşehir'e oğlu Cengizhan Güloğlu ile yaptığı ziarette de iş mi istediği merak konusu oldu

- Medyabar, Arka Kapı bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2952122/karaosmanoglunu-da-ziyaret-etmis