Güloğlu'ndan 'İşe başlamadım' açıklaması!

MEDYABAR.COM - 
Rizeli ünlü şarkıcı Davut Güloğlu'nun oğlu Cengizhan Güloğlu, geçtiğimiz hafta başında Büyükşehir Belediyesi önünde çekildiği fotoğrafını "Bismillah" diyerek sosyal medyada paylaştı. 
Medyabar editörleri Cengizhan Güloğlu'nun SBB'de 'Özel Kalem Müdür Yardımcısı' olarak görev yapacağını öğrendi ve haber yaptı. 

Bu haber kamuoyunda yankı uyandırırken, Davut Güloğlu da Medyabar'a yaptığı açıklamada, oğlunun donanımlı bir kişi olduğunu belirtirken; "Biz Cengizhan iş bulamadığı için Sakarya'ya yollamadık. Ekrem Yüce ihtiyaç duyduğu için Sakarya'ya geldi" ifadelerini kullanmıştı. 

Cengizhan Güloğlu, bugün basın kuruluşlarına açıklama göndererek yapılan haberlerin kendisini ve ailesini ciddi anlamda rencide ettiğini söyledi. 

Güloğlu, "...Büyükşehir Belediyesinde çalışmaya başlamam gibi bir durum söz konusu değildir" ifadelerini kullandı. 

Güloğlu'nun twitter hesabındaki "Bismillah" paylaşımını da kaldırdığı görüldü. 

Cengizhan Güloğlu'nun açıklamasının tamamı şu şekilde: 

Bir kısım medya organlarında şahsım ve ailemle ilgili bir takım haberler çıkmıştır. Bu haberler gerek şahsımı ve gerek ailemi ciddi anlamda rencide etmiştir.
Bahsi geçen haberlerde belirtildiği gibi Sakarya Büyükşehir Belediyesinde özel kalem müdür yardımcılığı gibi bir kadro bulunmadığı gibi Sakarya Büyükşehir Belediyesinde çalışmaya başlamam gibi bir durum da söz konusu değildir. 
Aile olarak Sakarya'da kökenimizin de bulunması hasebiyle Sakarya 'nın gerek benim şahsımda ve gerekse ailemde ayrı ve müstesna bir yeri vardır.
Aile olarak daha evveliyatından da tanıdığımız ve bizim için mümtaz bir yeri bulunan Sayın Ekrem YÜCE Bey 'in Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine gelmesi münasebetiyle siyasi geçmişim ve birikimime katkı sağlamam amacıyla tecrübe ve görüşlerinden istifade etmek için kendisi ile yapılan bir takım görüşmelerin iş başvurusu olarak basına yansıması bizi ziyadesiyle üzmüştür. Böyle bir durum söz konusu değildir. 
Gelecek planlamamda önemli bir yere sahip Sakarya hakkında yukarıda da ifade ettiğim gibi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olan Sayın Ekrem YÜCE Bey 'in görüş ve önerilerinden istifade etmek amaçlanmıştır. Bunun dışında bir anlam yüklenmesine itibar edilmemesini ve bu doğrultuda kamuoyunun doğru ve sağlıklı bilgilendirilmesi adına saygıyla duyururum.

                                    Cengizhan GÜLOĞLU 

BU HABERLE İLGİLİ

- Medyabar, Arka Kapı bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2952176/guloglundan-ise-baslamadim-aciklamasi