Annesine sorduğu soru iğrenç olayı ortaya çıkardı!

MEDYABAR.COM - 
Aziz GÜVENER'in haberi 

İddialara göre Serdivan'da yaşayan 8 yaşındaki kız çocugu akşam yemeğinde annesine "Senin babandan sakladığın bir sır var mı?" diye sordu. 
        Anne, "Babaya karşı sır olmaz. Her şeyi anlatmalısın" diye cevap verince küçük kız amcasının oğluyla aralarında bir sır olduğunu söyleyerek başına gelen iğrenç olayları anlatmaya başladı. 

Küçük kız, 32 Evler Mahallesinde yaşayan amcasının oğlu olan 14 yaşındaki Ö.Y'nin onlara gittiklerinde kendisini oyun oynamaya bahanesiyle odaya götürdüğünü ve cinsel istismarda bulunduğunu söyledi. 
Küçük kız bu olayın defalarca yaşandığını söyledi. 

Çocuğunun anlatıklarıyla şoke olan anne, "Sana bu şekilde başka dokunan oldu mu?" diye sorunca küçük kız acı bir olayı daha anlattı. 

BAYRAMDA ŞEKER ALMAYA GİTMİŞ 
Aynı mahallede oturdukları babaannesinin komşusu olan 62 yaşındaki D.Ş'ye bayramda şeker almaya gittiğinde onun da kendisine istismarda bulunduğunu söyleyen küçük kız, babaannesine gittikleri başka bir zaman da yaşlı adamın kendisini evin arkasındaki ormanlık alana götürerek yine istismarda bulunduğunu anlattı. 

Aile duydukları karşısında şaşkınlık yaşarken Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı  Ahlak Büro Amirliği'ne giderek D.Ş (62) ve Ö.Y'den (14) şikayetçi oldu. 
Psikolog eşliğinde ifadesi alınan küçük kızın anlattığı ayrıntılar kan dondurdu. 

D.Ş ve Ö.Y polis tarafından yakalandıktan sonra adli makamlara sevk edildi. 

D.Ş tutuklanarak cezaevine gönderilirken, Ö.Y ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2952400/annesine-sordugu-soru-igrenc-olayi-ortaya-cikardi