Doğu Marmara'nın en büyük yapı marketi Pamukova'da açılıyor

 1978 yılında başladığı ticari hayatını günümüze değin başarılarla süsleyen Urgancıoğlu  Torna Tesviye Atölyesi ile çıktığı bu yolda otomotiv yedek parçaları, tarımsal sulama sistemleri ve en son olarak lastik grublarıyla bölgesel olarak yaklaşık 55.000 kalem malzemeyi Pamukova ve tüm bölgeye sunan köklü bir şirket olarak dikkatleri çekiyor.

Koşulsuz tüketici memnuniyetinin ötesinde organize yapısıyla, dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Urgancıoğlu Limitet Şirketi büyük bir projeyi daha hayata geçirmenin haklı gururnu yaşıyor.

Pamukova'da açılacak bölgenin en büyük yapı marketi ile başta Sakarya olmak üzere komşu illerinde büyük bir eksikliğini gidermeyi hedefleyen Urgancıoğlu Limitet Şirketi 12 Temmuz Cuma Günü bu büyük marketin açılışını yapıyor. 

Açılışsa tüm Sakarya ve bölge illerden davetlilerin gelmesi bekleniyor. Şirket yetkilileri açılışa tüm bölge halkının davetli olduğunu söyedi. Açılışa katılamayarak çelenk ve çiçek gönderme niyetinde olanlardan da bir ricalarının olduğunu belirten şirket yetkilileri, "Açılışa çiçek göndrecek dostlarımızın çiçek paralarını Payder'in hesaplarına bağış olarak göndermelerini rica ediyoruz. Bu sayede bölgemizin kalkınmasına ve tanıtımına büyük katkı sağlayan Payder Derneğine destek vermiş olcağız" dediler.

Payder Derneği Hesap Numaraları ise şöyle: Ziraat Bankası iban: TR600001000549824703395001

- Medyabar, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2952944/dogu-marmaranin-en-buyuk-yapi-marketi-pamukovada-aciliyor