Başkan 'anlaştık' demişti Manisaspor ile anlaşmış!

Erhan Kaytanbay/SPOR264.COM

Sakaryaspor'un bugün gerçekleşen olağanüstü kongresinde başkan seçilen İbrahim Nalbant, Dilaver güçlü ile anlaştıklarını söylemişti.
Nalbant kongrede ' Dilaver ile görüşme yapıp anlaştık. Peşinatı gönderdik' diye açıklama yaptığı dakikalarda  Dilaver'in Manisa BŞB ile prensip anlaşmasına vardığı ortaya çıktı
 Dilaver'in Sakaryaspor yönetimine son dakikada attığı bu gol akşam saatlerinde sosyal medyada kulis olarak yayınlandıktan bir süre sonra Sakaryaspor yönetimi açıklama yapmak zorunda kaldı
 Sakaryaspor'un yeni yönetimi  yeni kurulan Whatsapp grubunda   şu açıklamayı yaptı..
 'Geçen sene bizde futbol oynayan oyuncumuz Dilaver Güçlü, yönetime gelmeden önce yaptığımız görüşmelerde kendisi ile anlaşmaya varmıştık. Önümüzdeki sezonla bizimle birlikte olacaktı. Kongre ve bu anlaşma doğrultusunda kendisine bugün kongre salonunda eft yapıp geçen sene alacağı olduğu paranın yarısına hesabına attık. İstanbul'da avukatımızla görüsüp imza atacaktı. Geriye kalan alacağını hemen ödeyecektik. Lakin Dilaver Güçlü sözünde durmayarak Manisa Büyükşehir Belediyesi ile önümüzdeki sezon bizimle birlikte olmayacaktır.
Geçen seneden alacaklı olduğu bakiyesi 244 bin TL'di bu paranın 80 bin TL'sini bugün aldı geri.e kalan parasını da bugün İstanbul'da sözleşme yapıp alacaktı. Ama80 bin lirayı alıp imzaya gitmedi Manisaya gitti imza attı.

PARASININ YARISINI ALDI MANİSA'YA GİTTİ

Dilaver Güçlü'nün geçen sezondan 244 bin TL alacağı olduğu, yönetimin EFT yoluyla 80 bin TL'lik kısmını ise bugünn gönderdiği öğrenildi. Kalan kısmını İstanbul'da sözleşme imzalandıktan sonra alacak olan Dilaver Güçlü, Sakaryaspor'la masaya oturmayarak Manisa BŞB ile anlaştığı öğrenildi. 

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2952987/baskan-anlastik-demisti-manisaspor-ile-anlasmis