Davut Güloğlu'ndan Medyabar'a açıklama!

ÖZEL MEDYABAR.COM

Medyabar'ın özel haberiyle gündeme gelen 'Davut Güloğlu'nun oğlu Büyükşehir Belediyesi'nde işe başladı' haberi sonrası Rizeli sanatçı özel açıklamalarda bulundu.

Ekrem Yüce ile olan bağlarının ticaretten çok dostluk üzerine kurulduğunu ifade eden Güloğlu,"Ekrem bey doğru insanları doğru yerlere koyan bir insan. Cengizhan'da aynı şekilde. Oğlum olduğu için değil ama çok dolu bir insan. Uzun süredir AK Parti'de İl Gençlik kollarında aktif olarak görev yaptı. Üniversitede Hukuk Fakültesi ni bitirdi ve oldukça donanımlı bir insan. Biz Cengizhan iş bulamadığı için Sakarya'ya yollamadık. Ekrem Yüce ihtiyaç duyduğu için Sakarya'ya geldi." ifadelerini kullandı. 

Sakarya ile olan bağlarınıda anlatan Güloğlu, "Bizim Sakarya'yla bağlarımız oldukçada kuvvetlidir. Benim eşim Geyveli. Cengizhan'da küçüklüğünden beri sürekli gelir. Ben oğlumun Ekrem beyin yanında olduğu için mutluluk duyuyorum. Durum torpil gibi görünüyor ama uzaktan yakından alakası yok. Benim Sakarya'da ticari işlerimde var ayrıca. Orada 5 dükkanım var nasip olursa 6'nci bayimizide açacağız."dedi. 

Güloğlu yapılan haberle ilgili olarak ise "Bana buradaki bir kaç basından arkadaş arayarak söyledi. Yapılan haberde zaten bir yanlışlık yok. Tek kırıldığımız nokta yapılan kırıcı yorumlar. O da insanların Cengizhan'ı sadece benim oğlum olarak gördüğü ve tanımadığı için."dedi. 
 

BU HABERLE İLGİLİ

- Medyabar, Arka Kapı bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2953005/davut-guloglundan-medyabara-aciklama