"Hendek Sevdamızı Hizmetle Harmanlıyoruz"

 

Hendek Belediyesine bağlı ekipler kent genelinde gerçekleştirdiği yol yapım bakım ve onarım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Ekipler bu kapsamda Kırktepe Mahallesinde kanal açma ve zemin sağlamlaştırma çalışmasının ardından Bıçkıatik Mahallesinin iç yollarında yağmur suyu hattı yaptı. Yarıca Mahallesinde stabilize yol bakım çalışması yapan ekipler Çakallık Mahallesi bağlantı yolunun ulaşım güvenliğini sağladı. Yeşilvadi Mahallesinde de yol bakım çalışması yapılırken Köprübaşı Mahallesinde Uludere Rekreasyon Projesi içerisinde bulunan alanlarda bakım ve onarım yapıldı.

 

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Hendeklilerle birlikte bugünün ve geleceğin modern kent anlayışını geleneklerinden aldığı güçle hayata geçireceklerini ilçede yaşayan her bir ferdin mutluluk huzur ve refahını sağlamak için durmadan yorulmadan çalışacaklarını söyledi. Başkan Babaoğlu "Sevdayla çıktığımız yolda başlattığımız hizmetlerin sonuçlarını almak ve sizlerle buluşturmak bizleri sevindiriyor. Bu gücümüzü ve hayallerimizi pekiştiriyor perçinliyor. Alt yapıdan imara eğitimden sosyal hizmetlere her alanda yatırım ve hizmetlerimizle tek gayemiz Hendeklilerin güvenine ve teveccühüne layık olmaktır." dedi.

 

Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulunun bahçesine kilitli parke döşeyen Hendek Belediyesi ekipleri Ziya Gökalp İlköğretim Okulunun öğretmen odası için zemin temel betonunu da attılar. Belediye olarak eğitime yaptıkları yatırımlarla aynı zamanda geleceğe de katkı sunduklarını ifade eden Başkan Turgut Babaoğlu eğitim-öğretim alanında yapılan her türlü fedakârlık çaba ve yatırım çocuklarımız için. Bizler bunu yapmaktan son derece mutluyuz. Biliyoruz ki eğitime yapılan katkı ülkeye ve insanlığa yapılan en büyük ve özel katkıdır. Zira çocuklarımız Türkiyenin güzel geleceği ve aydınlık yüzleridirdiye konuştu.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3007036/hendek-sevdamizi-hizmetle-harmanliyoruz