Davutoğlu Sakarya'ya geldi

Eski Başbakan ve Ak Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Sakaryaya ayak bastı. İlk durağu Orman Park'ta ‘Dostlar Platformu’ üyeleri ile buluşan Davutoğlu, bir dizi ziyaretlerde bulunacak.

İlk Durak Orman Park oldu...

Orman Park'ta ki ilk durağında eski Başbakan Davutoğlu'nu, eski AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün ve çok sayıda vatandaş karşıladı. Burada abdest alıp bir süre soluklanan Davutoğlu daha sonra Tozlu Cami'nde İkindi Namazını kılmak üzere Orman Parktan ayrıldı. ‘Dostlar Platformu’ olarak ilk fotoğrafını veren grubta AK Partili çok sayıda tanıdık yüzün olması dikkatlerden kaçmadı.

Davutoğlu Tozlu Camide...


İkindi namazını Tozlu Cami'de kılan Davutoğlu burada Cami imamı ve mimarı Muhammed Dayal ile görüştü. Tozlu Cami mimarisinin uzakdoğudaki camilere benzediğini belirten Davutoğlu "Türkiye'de böyle bir cami yok" dedi.

Esnaf ziyareti yaptı...


Daha sonra Orta Cami meydanına geçen Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu burada da vatandaş ve esnafı tek tek selamladı, resim çektirmek isteyen kişileri kırmadı. Uzunçarşı esnafı ile görüşen Davutoğlu'na tepkilerin bir hayli olumlu olması gözlerden kaçmadı.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/3016560/davutoglu-sakaryaya-geldi